3. kez burun ameliyatı olanlar tecrübelerini paylaşabilir mi??

Doktorunuz kımdı

Yeni bir doktora gidip yurtdışında ameliyat oldum mu deseniz? Belki o zaman korkmadan gerçek yorum yaparlar.

Yeni bir doktora gidip yurtdışında ameliyat oldum mu deseniz? Belki o zaman korkmadan gerçek yorum yaparlar.
9 aydan sonra objektif yorum yapacaklarının sözünü aldım. Başkalarına da gider görüş alırım. Umarım düzelir de gerek kalmaz diyorum, yoruldum çünkü. Bugün daha düzgün mesela ama dün daha kötüydü. Günlük bile değişiyor, bekleyelim bakalım

Ben de bugün nihayet olumlu denebilecek bir fark gördüm. 1 hafta önce burun deliklerim aşırı asimetrikti. Bugün çektiğim resimlerle karşılaştırdım, asimetri azalmış. Bir kanat daha yayvandı, o da biraz iyiye gitmiş galiba. Ama olumsuz olarak da sırtımdaki çıkıntının sağ tarafta olanı daha da büyüdü. Gerçi göçük de olabilir bilmiyorum. Ters v deformitesi mi diye kendimi yiyip duruyorum. Burnumun kalkıklığına dair de hiçbir gelişme yok bu arada.

oturması ayrı, bence üzgünüm ama eğrilik varsa o düzelmez ödem vs. değilse

Hikayesinde şu burnu paylaşmıştı.Bence hiç nazarlık takılacak bir sonuç değil.Sayfasındaki burunları beğeniyorum, o popülerlik boşuna değil ama bana şu burnu yapsa aşırı mutsuz olurum

Eklentiler

• 68147B14-97D4-4553-9B7A-3BDFA147BCB1.jpeg
    31,8 KB · Görüntüleme: 389
Ne yaptınız yeniden ameliyat oldunuz mu? Bende ilk ameliyattaki kusurlu alanı düzelttireyim derken çok daha bozuk ve zayıflamış bir burunla kalakaldım.ikinci ameliyatımın 10.ayında dr tavsiyelerinize açığım.

Ben de Erdem Çağlara yaptırdım uğraşıyorum kesinlikşe pişman oldum zamanıma bile yazık

Emre ilhan reviyon yapamıyor.Ben hayatimi sevmiyorum diyorsan git ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…