3 kelime 1 cümle

Ne kadar uzunsun kavak ağacı gibi diye espri yaptı budala şey

Reklâm dağ kanepe

Dağ evinde kanepeye yayılıp film keyfi yapacaktık ki reklam izlemekten hevesimiz kaçtı.

Sinek, saç kurutma mak, sepet

Ders çalışırken kargocunun getirdiği koliden kemer çıktı, iyi de ne alaka?

Çikolata - japon balığı - çinli

Çinli arkadaşım Türkiyeye gelirken bir paket çikolata ve japon balığı hediye getirdi.

Karpuz, ayakkabı, baykuş

termal taytımı ayağıma geçirip çarıklarımı da giyip bir kese kağıdı dolusu kestane aldım geldim

Restorant, jant, şapka

termal taytımı ayağıma geçirip çarıklarımı da giyip bir kese kağıdı dolusu kestane aldım geldim

Restorant, jant, şapka
Metin Uca şapkasını çıkarıp herkesi selâmladıktan sonra jantsız arabasıyla restorandan ayrılırken bunun onun son vedası olduğunu bilmiyordu...

Güneş gözlüğü, çamaşır sepeti, pekmez

Metin Uca şapkasını çıkarıp herkesi selâmladıktan sonra jantsız arabasıyla restorandan ayrılırken bunun onun son vedası olduğunu bilmiyordu...

Güneş gözlüğü, çamaşır sepeti, pekmez
Yanlışlıkla camaşır sepetine attığım güneş gözlüğümü takıp markete pekmez almaya gittim.

Şapkalı ördek, köpek kulübesi, ayı tırnağı

Yanlışlıkla camaşır sepetine attığım güneş gözlüğümü takıp markete pekmez almaya gittim.

Şapkalı ördek, köpek kulübesi, ayı tırnağı

Ayılar tarafından pisletilen köpek kulübesini temizlerken elime ayı tırnağı batması sonucu bir süreliğine bayılıp, rüyamda şapkalı bir ördek olduğumu gördüm.:süslü:

kıskançlık, hırsızlık, saçmalık

Ayılar tarafından pisletilen köpek kulübesini temizlerken elime ayı tırnağı batması sonucu bir süreliğine bayılıp, rüyamda şapkalı bir ördek olduğumu gördüm.:süslü:

kıskançlık, hırsızlık, saçmalık
Hırsızlık, kıskançlık duygusundan beslenen kocaman hayali bir saçmalığa bağlıdır dedi Nilmeseker...

Anahtar / maske / Japon turist

X