3 kelime 1 cümle

Kunduz ucu sivri tahtayla armudu bölerek yedi

Hıyar, Harry Potter, çivi
Gözümden uyku akarken yine geldim🤣🤣 bağımlılık oldu yaw kelime düşünmeden uyuyamadım 😅

Kendini harry Potter sanan hıyar Kocam uçmak için atlayınca çivi gibi yere çakıldı 🤣

Don lastiği, müdür, fırıldak

Gözümden uyku akarken yine geldim🤣🤣 bağımlılık oldu yaw kelime düşünmeden uyuyamadım 😅

Kendini harry Potter sanan hıyar Kocam uçmak için atlayınca çivi gibi yere çakıldı 🤣

Don lastiği, müdür, fırıldak
Fırıldak müdür müfettişlerin sözlerini don lastiği gibi uzatarak toplantidaki katılımcıları geldiklerine pişman etmişti..

Tatlı, yorgan , turnuva

Yorgana sarılıp tatlı tatlı uyumak varken bu oyuna sarmışım adeta turnuvaya katılıyorum😁

Batak, bağımlılık, şeker
Günaydınnnnn millett 😅💕

Batağa saplanmış gibi bu oyunun bağımlısı olmuştum. Sabahın bu saatinde yazmamdan belliydi. Ama bir bilseniz nasıl şeker bir oyun 😅😅

Puan cep saat

• Komik
Reactions: JES
Jes bu sen
- Ot, bok, şok
Hmmm...
Ota takılıp boka düşünce şok oldum
think-d%C3%BC%C5%9F%C3%BCnme.gif
Beeeeeen 🤣🤣🤣

Çaydanlığın altını kapatıp oğlumu berbere götürünce o kadar adamın içinde domates gibi kaldım

Çan, çekirdek, peçete

Çaydanlığın altını kapatıp oğlumu berbere götürünce o kadar adamın içinde domates gibi kaldım

Çan, çekirdek, peçete
Çan çalınca çanın olduğu tarafa gayri ihitiyari dönüp baktım katedralin bahçesinde yere peçete serip çekirdek yiyen bir aile dikkatimi çekmişti sanırım Türk kökenliydiler😅

Dosya lastik bıyık

Çan çalınca çanın olduğu tarafa gayri ihitiyari dönüp baktım katedralin bahçesinde yere peçete serip çekirdek yiyen bir aile dikkatimi çekmişti sanırım Türk kökenliydiler😅

Dosya lastik bıyık
Müdür bıyığını kıvırarak sekreteri odasına cagirinca sekreter dosyaları müdürün kafasına atıp lastik gibi havasını söndürdü

Korniş, programlama, Heidi

Müdür bıyığını kıvırarak sekreteri odasına cagirinca sekreter dosyaları müdürün kafasına atıp lastik gibi havasını söndürdü

Korniş, programlama, Heidi
Heidi kendini bütün işleri yapma konusunda o kadar proglamlamisti ki; kornisleri takmak için bir yol arıyordu

Asfalt, güzellik, sendrom

Heidi kendini bütün işleri yapma konusunda o kadar proglamlamisti ki; kornisleri takmak için bir yol arıyordu

Asfalt, güzellik, sendrom
Aşırı güzellik sendromuna yakalanan hatçeee, aynada kendine bakarken ayağı takıldı, köye yeni yapılan asfalta yapıştı 😅😅

Tırnak not gazete

Cafedeki yulaflı puding yelpazesi o kadar genişti ki adeta vurgun yapıyordu 😅

Korniş, kornişon turşu, türbülans
Kornişe perdeleri taktıktan sonra bavulunu aldı, evden çıktı. Uçaktaydı artık birazdan türbülansa girileceği anons edildi. Az sonra uçak türbülansa girmiş sallanıyorlardı, o sırada üst bölmede
-gizlice bir yolcunun içeri koyduğu- kornişon turşusu üstüne döküldü. 😅😅

Star kaymak bıyık

X