3 kaset test pozitif kan negatif

atk2021

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2024
5
0
27
Herkese merhabalar. Adetim 13 gün gecikti ama bu ay yumurtlamam çok geç oldu adet gecikmesinden sonra. Ovülasyon testiyle şans eseri beklenen adetten 3 gün sonra pik gördüm. Şu anda yumurtlama üzerinden tam 10 gün geçti. 3 kaset test yaptım hepsi farklı marka ama hepsinde daha ilk dakikadan pozitif çıktı direk çift çizgi yandı. Acile gittim kan verdim beta hcg 1.20 çıktı doktor hamile değilsin dedi idrarında biraz enfeksiyon var dedi ilaç yazdı. Ama benim bütün belirtilerim var göğüslerin çok hassas üstüne yatamıyorum dokunamıyorum. Çok fazla beyaz akıntım var. Herşeye öğürüyorum. Normalde sigara içen biriyim onu bile içemiyorum midem kalkıyor. Alt karın ağrısı mide şişkinliği gaz yorgunluk uyku hali tüm belirtilerim var. Sizce hamile olabilir miyim hcg sonradan artar mı :KK43: erken mi verdim acaba kanı? İdrar yolu enfeksiyonu idrar testini pozitif çıkarırım mı hemde 3 testi birden?

beta gün geçtikte artan değer.
benim regl gecikmem
4 günü geçti.
İlkbaşlarda evde test yaptım. Evdeki testide 2/3 gün arayla yaptım.
Emin olup kanı verdim.
kanda pozitif çıkmıştı .
sizin durum içinde biraz daha bekleyin isterseniz.

Kızlar adetim 7 gün gecitki ilk 3.gunu sonrasında ise 5.gununde idrar testi negatif çıktı 5. Günün de de kan verdim 3.9 çıktı bugün 7. Gün acaba erken gebelik mi yaşıyorum sizin fikriniz nedir bel ağrım ve karın ağrısı çekiyorum.

beta gün geçtikte artan değer.
benim regl gecikmem
4 günü geçti.
İlkbaşlarda evde test yaptım. Evdeki testide 2/3 gün arayla yaptım.
Emin olup kanı verdim.
kanda pozitif çıkmıştı .
sizin durum içinde biraz daha bekleyin isterseniz.
Merhaba kaçıncı gün gecikmede idrar testini pozitif görmüştünüz bende atnı durumdayım şuan gecikmemin 4 günü cumartesi test yaptım 2 gün önce negatifti

Şimdi 1 mart 2 mart 3 mart 4 mart bu tarihlerde regl olmadım
5 martta test yaptım.
Silik çizgi çıktı..
sonra 7 martta bi test daha, yaptım çizgi koyu çıktı.
8 martta kan verdim pozitif çıktı. 😀

Şimdi 1 mart 2 mart 3 mart 4 mart bu tarihlerde regl olmadım
5 martta test yaptım.
Silik çizgi çıktı..
sonra 7 martta bi test daha, yaptım çizgi koyu çıktı.
8 martta kan verdim pozitif çıktı. 😀
anladım sizde gecikmenin 4 gününde test yapmışsınız peki kan verdiğinizde beta kaç çıkmıştı bende yarına kadar bekleyip 5.gün test yapayım

Herkese merhabalar. Adetim 13 gün gecikti ama bu ay yumurtlamam çok geç oldu adet gecikmesinden sonra. Ovülasyon testiyle şans eseri beklenen adetten 3 gün sonra pik gördüm. Şu anda yumurtlama üzerinden tam 10 gün geçti. 3 kaset test yaptım hepsi farklı marka ama hepsinde daha ilk dakikadan pozitif çıktı direk çift çizgi yandı. Acile gittim kan verdim beta hcg 1.20 çıktı doktor hamile değilsin dedi idrarında biraz enfeksiyon var dedi ilaç yazdı. Ama benim bütün belirtilerim var göğüslerin çok hassas üstüne yatamıyorum dokunamıyorum. Çok fazla beyaz akıntım var. Herşeye öğürüyorum. Normalde sigara içen biriyim onu bile içemiyorum midem kalkıyor. Alt karın ağrısı mide şişkinliği gaz yorgunluk uyku hali tüm belirtilerim var. Sizce hamile olabilir miyim hcg sonradan artar mı :KK43: erken mi verdim acaba kanı? İdrar yolu enfeksiyonu idrar testini pozitif çıkarırım mı hemde 3 testi birden?

Önce kan sonra idrarda çıkar hamilelik.
Kan esastır o yüzden.
Enfeksiyon etkiliyo olabilir testleri.
Biraz bekleyip birdaha kan verin

Yaptığınız testler erken gebelik testlerimiydi bende 2 ay önce 5 erken gebelik testi yaptım prodoctor marka hepsinde ilk 5 dakika icinde bariz pembe silik çizgi çıkmıştı bit umutla koşa koşa gittim kan verdim beta 2 değerde geldi doktor bana erken gebelik testleri hassas olduğu için bu gibi degerlerdede silik çizgi çıkarabiliyor dedi o yüzden artık erken gebelik testi yapmıyorum kaset test sadece

Pardon kaset test yazmışsınız yeni farkettim hangi markayı testler Artı med ise onun herkes yalancı pozitif verdiğini soyluyor bende de öyle oldu birkez

Yaptığınız testler erken gebelik testlerimiydi bende 2 ay önce 5 erken gebelik testi yaptım prodoctor marka hepsinde ilk 5 dakika icinde bariz pembe silik çizgi çıkmıştı bit umutla koşa koşa gittim kan verdim beta 2 değerde geldi doktor bana erken gebelik testleri hassas olduğu için bu gibi degerlerdede silik çizgi çıkarabiliyor dedi o yüzden artık erken gebelik testi yapmıyorum kaset test sadece
3 testte kaset testti

X