Yöresel Tarif 3.Hafta Pınar Labneli İftar Sofraları Yarışması Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli İftar Sofrası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
İnancımızı yaşarken iftarlıklarımızı başkalarıyla paylaşmak kültürümüzün bir parçası olmuştur hep, bu Ramazan salgın nedeniyle maalesef bunu yapamıyoruz, eminim hepiniz bu sebeple buruksunuzdur lakin sizler, aileleriniz, varlıklarına şükrettiğiniz sofranızda bir arada olmaktan mutlu olduğunuz insanlar sağlıklı olsun da varsın bu Ramazan da böyle olsun.
Evlerinizden huzur, sofralarınızdan bereket eksik olmasın inşaallah Hepinizin emeklerine sağlık.

Oylarım 10 ve 12 numaraya gitti ama 6 numaranın kedisinin de o şirin yüzünden de birazcık tadabilir miyim :))) o nasıl bir güzelliktir, o nasıl meraklı bir bakıştır öyle, maşallah ona

Teşekkür ederiz ablacım Allah razı olsun

Bence çok gösterişli bir takım alma yani kullanabileceğin şık,sade bir şey al:)Çok pahalı olursa çocuklar küçük kıyıp çıkarmazsın bile:)O zaman bir anlamı yok:)
Abla zaten cüzi miktarı olan şeylere bakıyorum bin lira ve üzeri asla bişey almam şöyle soyleyeyim evlenirken bilinen markalar 500 lirayken ben 190 liraya almıştım takimimi :)) 12 kişilik :)) yani asla pahalı bişey almam sade duz bişey bakıyorum

Arkadaş ortamı ile yemeğe gidip geliyorduk önceden ramazanlar da ..

Yemek takiminin kaseleri hariç hepsi tam di şuan sadece yemek tabağı ile servis tabağı tam gerisi bitmek üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…