3 gün kalacağız, sizce hangisi?

bozcada mistik ve güzeldir. ben bozcada derim. hem gelirken de bolca doğal ada çayı toplayabilirsin. mevsimi mi bilmiyorum da geçmiş olabilir. her yer ada çayı dolu..

Sözlüm ile gidiyoruz canım

Bnde nişanlımla 2 hafta sonra ağvaya gidiyorum :) billa pine garden e yıldönümümüzde :) bozcadaya hiç bakmadım bile ama agvadkinde şöminesi artı jakuzisi var ben olsam ağvayı seçerim o kadar yol gitmeye gerek yok :) kışa vakti zaten yazın olsa kesin bozcada derdim ama aralık ayındayız agva ulaşımı faha kolay ve romantik geldi bana :)

Derdim var başlığında bu ne alaka lütfen konularınızı uygun yerlere yazın popüler yerlere cevap alabilmek için yazmayım boşuna yer işgal ediyor buraya soracağınıza sözlünüze sorun bir de mantıklı olun hangisi daha cazip hangisi size uyar zaman açısından diye siz burada sorsanız da son sözü sözlünüz söyleyecek şurası olsun diye sonuçta yine ikiniz karar vereceksiniz bunu sormak için konu mu açılır.

Allah hicbirimizi gorgusuzlukle sinamasin yoksa secmem dert degil..ise yarar bir fikrim var bizim begendigimize gitmek yerine sozlunle birlikte kendi begendiginize ve sectiginize gidin.nasil da yaratici olabiliyorum bazen ilahi ben :)))

Allah hicbirimizi gorgusuzlukle sinamasin yoksa secmem dert degil..ise yarar bir fikrim var bizim begendigimize gitmek yerine sozlunle birlikte kendi begendiginize ve sectiginize gidin.nasil da yaratici olabiliyorum bazen ilahi ben :)))
Ilk cümlene katılmaktan beraber koptummm :)

Görgüsüz mü? Yaratıcı oldugnuz kadarda terbiyeli olsanız keşke...

Arkadaşlar derdim var bölümü ile alakasız demek yerine köşedeki kib butonunu kullanmanız yeterli. Üye eskiyse ceza alıyor yeniyse uyarılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…