3 gün kala test negatif hamile olabilir miyim

İnşallah hepimiz görelim inşallahhhh baksana bende gebelik testi bakıyorum trendyoldan zıkım bizim eczanede artımed var kaç ay çok üzdü beni sonra öğrendim ki herkeste yanlış sonuç veriyomuş
Bu markayı önerebilirim fiyatlarıda uygun guvenılır satıcıda yorumlarına bakarsanız ovulasyon testide bunu kullanıyorum gebelikte

Eklentiler

• IMG_9376.png
    106 KB · Görüntüleme: 129
Amin hanımlar umarım şu mesajların altına pozitiiiiiiiif diye yazabiliriz bende o günü iple çekenlerdenim. Evlendikten üç ay sonra tek denemede pozitif olan arkadaşlarım var şuan bebeklerini seviyoruz rabbim bizimde kucağımıza almayı nasip etsin

Bu arada bende laboquick kullanıyorum internetten 20 ovulasyon 4 gebelik paketi almıştım onları kullanıyorum şuana kadar beni yanıltmadı

Bu ay hepimiz birbirimize şans getirelim ve bebişlerimiz olsun amin amin

resmen tarihlerimiz bile aynı bende umutsuz şekilde bekliyordum inşallah adet olmam diye dua ediyordum, 27 ağustos akşamı minik minik kahverengi lekeler gördüm dedim adet oldum tamam ama 5 gün bile sürmedi sadece leke şeklinde geldi hiç yoğunda değildi,pazar günü bitti gibi bugün test aldım ilk idrarla yaptım ama negatif malesef, ben de pkos var her ay geç oluyorum ama genel olarak 35 günde olurum.tam da olması gereken tarihe yakın gelince leke hamile sandım kendimi. hiç böyle adet olmadım kist vs mı var acaba he bide bu ay tek fark termal otele gittim orda suya falan girdim 4 gün o mu etkiledi acaba diyorum ama ben yıllardır giderim ve adetimi böyle bozduğunu hatırlamam aksine o su bana çok fayda sağlamıştır hep benim gibi olan var mıdır diye baktım ama bulamadım sorunuma sebep, kadın doğuma gitmekten bıktım 6 yıldır hep aynı şeyleri duyuyorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…