3. Gün embriyosu ile hamile kalanlar ?

Arkadaşlar umut oldunuz yazdıklarınızöa bana 3. Gün embriyosu transfer edildi bugün 8. Günü her yerde 5. Embriyo daha kaliteli yazmıslar fakat sonu önemli benimki 9 hücreli inş benimkide tutunur sizin gibi sevinebilirim

evet 14 gun sonra vermem istendı 3 gun embrıyosu fakat lekelenmem basladı moralım bozuldu belimde agrıyor malesef olmadı hıssedıyorum
Doktorunuzla konuştunuz mu? Belki yerleşme kanamasıdır. 3. Gün embriyosu geç yerleşiyor 5. Güne göre. Taze embriyo transferi miydi?

konustum pazartesı gunu kan testı verıcem taze embrıyoydu 3 gundu hem belım agrıyor hem lekelenmem basladı
İnşallah yerleşme kanamasıdır Güzel haberler alırsın. 😊🙏🏻Daha 2 gün var moralini bozma kötü düşünme eğer tuttuysa bile stresten bişey olur Allah korusun 🙏🏻

İnşallah yerleşme kanamasıdır Güzel haberler alırsın. 😊🙏🏻Daha 2 gün var moralini bozma kötü düşünme eğer tuttuysa bile stresten bişey olur Allah korusun 🙏🏻
stres yapmamak gerekıyor ama ınan ınsanın elınde olmuyor yerlesme kanaması olsa bel agrısı bas agrısıda olmazdı regl olcak gıbıyım

stres yapmamak gerekıyor ama ınan ınsanın elınde olmuyor yerlesme kanaması olsa bel agrısı bas agrısıda olmazdı regl olcak gıbıyım
Bel ağrısı karın ağrısı bunların hepsi kullandığımız ilaçların etkisi ama. Ki regl günün gelmiş. Gayet normal o semptomlar. Hobi uydur kendine kafan dağılır hem 😊

Regl günümde benimde karnımda ağrı vardı sanki olacakmış gibi sonraki günler geçti. Benimde bugün 10. günüm çok zor tutuyorum kendimi yapmamak için. doktorum 23 nisandan önce yaparsam kesin kızar diye yapamıyorum 🤭 çok düşünmeye başlayınca yağmur sesi açarım ben rahatlatır beni. Sende kendini keşfet rahatla biraz bebeğini düşün 😊

Regl günümde benimde karnımda ağrı vardı sanki olacakmış gibi sonraki günler geçti. Benimde bugün 10. günüm çok zor tutuyorum kendimi yapmamak için. doktorum 23 nisandan önce yaparsam kesin kızar diye yapamıyorum 🤭 çok düşünmeye başlayınca yağmur sesi açarım ben rahatlatır beni. Sende kendini keşfet rahatla biraz bebeğini düşün 😊
Aaa sizinle yakınız 10 nisanda 3. Gün taze embriyo transfer edildi bana doktorum cok iyiydi. Bugün 11 gün pazartesi test vercem sizin embriyonuz hangisi 3. Günlük mü 5. Gün mü

Aaa sizinle yakınız 10 nisanda 3. Gün taze embriyo transfer edildi bana doktorum cok iyiydi. Bugün 11 gün pazartesi test vercem sizin embriyonuz hangisi 3. Günlük mü 5. Gün mü
3. Gün embriyosu benimde. 2. denemem dondurulmuş embriyo transferi oldum. Benim embriyolarım 5. Güne ulaşamıyorlar malesef 😔🤷🏻‍♀️ doktor da dışarıda gelişmeyen anne karnında gelişebilir dedi. Umarım tutunmuşlardır 🙏🏻

X