3. Gün embriyosu ile hamile kalanlar ?

24 yaşındayım Maslak Acıbadem Bülent trasta tedavi gördum senin doktorun kim
Nasıl o doktor ekibi ilgisi detayları fiyatı nekadar? senin yaşın gencmis ben 35 yaşındayım bende istinye liv bahcesehir de yaptırdım evime yakın diye aslında benim de gönlümden geçen memorial di uzak diye gidemedim bir daha yaptırırsam yaza gideceğim kafam daha rahat olsun

Nasıl o doktor ekibi ilgisi detayları fiyatı nekadar? senin yaşın gencmis ben 35 yaşındayım bende istinye liv bahcesehir de yaptırdım evime yakın diye aslında benim de gönlümden geçen memorial di uzak diye gidemedim bir daha yaptırırsam yaza gideceğim kafam daha rahat olsun
İnşallah canim bu tür tedavilerde doktorun yaşı da önemliymiş ne kadar yaş o kadar çok tecrübe demek bizim doktorda yılların tecrübesi var iyiki gitmişim .

Bende orda tedavi görüyorum 3. Gün 4 embriyom donduruldu Ramazandan sonra transferim olacak İnşallah bende sizin gibi güzel haber alırım ☺️

Benim 3. Gün embriyosu iyi kalite bir 9 hücreli bir de 8 hücreli kondu ama kimyasal oldum🥺 hiç anne olamıycam diye çok korkuyorum

Evet önce 2 katından az yükseldi. Sonra da değerim düştü.
Doktorunuz bişey dedimi neden böyle bişey olmuş benimde ilki öyle olmuştu sonuç 24 du sonra 8 e düştü . Meğerse transfer sonrası 9. Gün ovitrelle Vurulmuştum oda beta iceriyormus

Doktorunuz bişey dedimi neden böyle bişey olmuş benimde ilki öyle olmuştu sonuç 24 du sonra 8 e düştü . Meğerse transfer sonrası 9. Gün ovitrelle Vurulmuştum oda beta iceriyormus
Hiç bir neden söylenmedi. Olabiliyor dendi. Benim 88.3ten 122.7ye çıkt sonra 56ya düştü.

3. Güne göre olması gereken kalite 8 hücreliydi 1 tanesi kaliteli diğeri orta kaliteydi . 8Ab ve 6 Ab nasıl oluyor onu anlamadim ? Kaçinci gün embriyosu bu
EMBRIYONUZ 3 GÜNDE 8 HÜCRELIYSE VE IYIYSE 8AA DIYE ADLANDIRILIYOR
KALITE DUSTUKCE 8AB 8BB 8BC SEKLINDE DEVAM EDIYOR

X