3.Gün dondurulmuş embriyo transferi 7.gün testi

pinarnehir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2024
4
1
39
Merhaba. Haziranda 2 adet taze 3.gün transferi oldum ve kimyasal ile sonuçlandı. Ekim 7 de yine 2 adet 3.gün dondurulmuş embriyo transferi oldum. Bu arada normal yolla bir kızım var. 2.çocuk istediğimizde ise 4 sene olmadı .Yaşım 39.Bugün 7.günüm idrar testi silik çıktı. Yarın sabah tekrarlayacağım. Burdan aynı durumda ki anne adaylarıyla paylaşmak istedim. İdrar testimi Hepimize hayırlı sonuçlar olsun.

Eklentiler

• IMG_20241014_131121.jpg
    IMG_20241014_131121.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 46
Hayırlısı olsun cnm rabbim emeklerimizin karşılığını versin. Var gibi gözüküyor silik çıkması normal hem 3..gün embriyosu hemde daha erken.
Bende dün 3..gün embriyosu 2 adet transfer oldum hayırlısıyla bakalım kader kısmet artık gerisi

Hayırlısı olsun cnm rabbim emeklerimizin karşılığını versin. Var gibi gözüküyor silik çıkması normal hem 3..gün embriyosu hemde daha erken.
Bende dün 3..gün embriyosu 2 adet transfer oldum hayırlısıyla bakalım kader kısmet artık gerisi
Çok teşekkürler. Amin hepimizin inşallah. Bugün 8.gün sabah yaptım yine hayalet çizgi çıktı.Yarın sabah yine tekrarlarım. Sizin de hayırlı olsun inşallah:KK66:

Çok teşekkürler. Amin hepimizin inşallah. Bugün 8.gün sabah yaptım yine hayalet çizgi çıktı.Yarın sabah yine tekrarlarım. Sizin de hayırlı olsun inşallah:KK66:
Canım hiç belirti varm bende kısmetse bugün transfer olacağım dua edin bana lütfen ❤️

Canım hiç belirti varm bende kısmetse bugün transfer olacağım dua edin bana lütfen ❤️
Hayırlısı ile olsun inşallah.. belirti olarak göğüs hassasiyeti ve adet olacak gibi ağrı var ama adet öncesi ağrısı da olabilir, bilemiyorum o yüzden. Ve gaz var. Ama gebelik testlerim hala çok silik çıkıyor.Koyulaşma olmadı . Yarın 10.gün gidip kan vericem,varsa çıkar zaten.

X