3 Eylülde EYLÜL'üm bizimle.

sule3852

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
366
0
Arkadaşlar,öncelikle doğum yapanlara gözünüz aydın,yapacak olanlara da allah bir an önce sağlıkla bebeklerinize kavuşmanızı nasip etsin diyorum.
2 eylül günü gittiğim rutin kontrolümde doktor suyumun çok azaldığını ve yarın doğumu yapmamız gerektiğini söyleyince hem çok üzüldüm hem de sevindim.Üzüldüm çünkü bebeğim tehlikede olabilirdi,sevindim çünkü bebeğimi kollarıma almama saatler kalmıştı.3 eylül sabahı çantamızı alıp eşim ve kız kardeşimle hastaneye gittik.Yatış işlemlerimiz yapıldı ve saat 11:50 de suni sancı verilmeye başlandı.Önce hafif sonrasında ise sancılar iyice şiddetlendi.Doktor saat başı gelip açılmama bakıyor ve her seferinde daha çok var diyordu.Saat 20:00 ve benim açılmam hala 6 cm.Tabi ben sürekli soruyorum daha ne kadar var diye.En az 10 cm olması gerek diyince doktor ben kopmuşum artık.Yalvarıyorum beni doğumhaneye alın diye.Sonunda benim gönlümü yapmak için sırnaşık şey aldılar beni doğumhaneye ama bir yandan da eşime diyorlar en az bir saat daha beklersiniz.Bu sırada ben istem dışı ıkınıyorum tabi suni sancının da etkisiyle ve bağırıyorum doktorlara aşağıdan bişey çıkıyo gelin bakın diyorum.Doktor da güya espri yapıp ne çıkıyo diye soruyosırnaşık şey.Benim cevabım ise daha ilginç BİLMİYORUUUUUM.Neyse hemen gelip bakıyolar veeeee daha en az bir saat var dediklerinden 5 dak.sonra kızım kollarımda.Saat 20:10 'da 3 kg 49 cm olarak doğdu minik kızım Eylül.
Aslında biz burada sadece hikayemizi anlatabiliyoruz.Duygularımızı ise anlatabilmemiz gerçekten mümkün değil.Dünyanın en güzel duygusu annelik.Allah inşallah herkese bu duyguyu tattırsın.:CüvCüv:

arkadaşlar,öncelikle doğum yapanlara gözünüz aydın,yapacak olanlara da allah bir an önce sağlıkla bebeklerinize kavuşmanızı nasip etsin diyorum.
2 eylül günü gittiğim rutin kontrolümde doktor suyumun çok azaldığını ve yarın doğumu yapmamız gerektiğini söyleyince hem çok üzüldüm hem de sevindim.üzüldüm çünkü bebeğim tehlikede olabilirdi,sevindim çünkü bebeğimi kollarıma almama saatler kalmıştı.3 eylül sabahı çantamızı alıp eşim ve kız kardeşimle hastaneye gittik.yatış işlemlerimiz yapıldı ve saat 11:50 de suni sancı verilmeye başlandı.önce hafif sonrasında ise sancılar iyice şiddetlendi.doktor saat başı gelip açılmama bakıyor ve her seferinde daha çok var diyordu.saat 20:00 ve benim açılmam hala 6 cm.tabi ben sürekli soruyorum daha ne kadar var diye.en az 10 cm olması gerek diyince doktor ben kopmuşum artık.yalvarıyorum beni doğumhaneye alın diye.sonunda benim gönlümü yapmak için sırnaşık şey aldılar beni doğumhaneye ama bir yandan da eşime diyorlar en az bir saat daha beklersiniz.bu sırada ben istem dışı ıkınıyorum tabi suni sancının da etkisiyle ve bağırıyorum doktorlara aşağıdan bişey çıkıyo gelin bakın diyorum.doktor da güya espri yapıp ne çıkıyo diye soruyosırnaşık şey.benim cevabım ise daha ilginç bilmiyoruuuuum.neyse hemen gelip bakıyolar veeeee daha en az bir saat var dediklerinden 5 dak.sonra kızım kollarımda.saat 20:10 'da 3 kg 49 cm olarak doğdu minik kızım eylül.
Aslında biz burada sadece hikayemizi anlatabiliyoruz.duygularımızı ise anlatabilmemiz gerçekten mümkün değil.dünyanın en güzel duygusu annelik.allah inşallah herkese bu duyguyu tattırsın.:cüvcüv:
allah anali babali büyütsün canim zor olmuş sayilir kardeşimede vermişlerdi o lanet sanciyi suni sanci normal sancidan daha zormuş dr,um banada teklif etti doğurmassam bende son güme kadar beklerim dedim istemiyorum suni sanci dr, larinda kolayina geliyo veriyolar suni sanciyi kardeşimin dediği berbat bişi ki o ikinciyi doğurdu ondan biliyo normal sanciyla suni sanciyi seni tebrik ederim canim kurtulmuşun ya önemli olan o bebişini öptük canim

canım ömürlü olsun Allah analı babalı uzun ömürler versin.

Allah analı bablı büytsün :nazar:
bizede tattırsın o müthiş duyguyu işallah :Saruboceq:

canım allah analı babalı büyütsün .......
ne güzel kızını kucağına almışsın inş.bende 15 gün sonra oğluşlarımı alırım kucağıma..........

tebrikler hayatım, allah bebişin ve ailenle sağlıklı bir yaşam nasip etsin inşallah,darısı da bizim başımıza.....

gözün aydın canım.bayılıyorum böyle kolay dogumşara yaa.allahım bilzlerede nasip etsin inşallahh

Minik Eylül adıyla yaşasıın...

Darısı biz bekleyenlerin başına
..

canım benim Allah analı babalı büyütsün. hayırlı evlat olsun.. ben de Eylül ün teyzesi olarak ne kadar zor geldiğine şahit oldum.. nerdeyse 12 saat hastanede bekletti cadı eylül.. ama çok şirin maşallah.. teyzesi onu çooook seviyorrrr....

gözünüz yadın canım Allah analı babalı büyütsün inşalah darısı başımıza..

tebrikler canım Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin minik eylüle ailesi ve sevdikleri ile birlikte..
ikinci bebiş miydi senin canım ? şu suni sancı gerçekten dayanılmayacak birşey değil di mi :) epidural yaptırmış mıydın ? çok sordum ama merak işte.. :)
Allah evladınızla uzun uzun sağlılı mutlu ömür nasip etsin..

Arkadaşlar,öncelikle doğum yapanlara gözünüz aydın,yapacak olanlara da allah bir an önce sağlıkla bebeklerinize kavuşmanızı nasip etsin diyorum.
2 eylül günü gittiğim rutin kontrolümde doktor suyumun çok azaldığını ve yarın doğumu yapmamız gerektiğini söyleyince hem çok üzüldüm hem de sevindim.Üzüldüm çünkü bebeğim tehlikede olabilirdi,sevindim çünkü bebeğimi kollarıma almama saatler kalmıştı.3 eylül sabahı çantamızı alıp eşim ve kız kardeşimle hastaneye gittik.Yatış işlemlerimiz yapıldı ve saat 11:50 de suni sancı verilmeye başlandı.Önce hafif sonrasında ise sancılar iyice şiddetlendi.Doktor saat başı gelip açılmama bakıyor ve her seferinde daha çok var diyordu.Saat 20:00 ve benim açılmam hala 6 cm.Tabi ben sürekli soruyorum daha ne kadar var diye.En az 10 cm olması gerek diyince doktor ben kopmuşum artık.Yalvarıyorum beni doğumhaneye alın diye.Sonunda benim gönlümü yapmak için sırnaşık şey aldılar beni doğumhaneye ama bir yandan da eşime diyorlar en az bir saat daha beklersiniz.Bu sırada ben istem dışı ıkınıyorum tabi suni sancının da etkisiyle ve bağırıyorum doktorlara aşağıdan bişey çıkıyo gelin bakın diyorum.Doktor da güya espri yapıp ne çıkıyo diye soruyosırnaşık şey.Benim cevabım ise daha ilginç BİLMİYORUUUUUM.Neyse hemen gelip bakıyolar veeeee daha en az bir saat var dediklerinden 5 dak.sonra kızım kollarımda.Saat 20:10 'da 3 kg 49 cm olarak doğdu minik kızım Eylül.
Aslında biz burada sadece hikayemizi anlatabiliyoruz.Duygularımızı ise anlatabilmemiz gerçekten mümkün değil.Dünyanın en güzel duygusu annelik.Allah inşallah herkese bu duyguyu tattırsın.:CüvCüv:

Canım allah analı babalı büyütmeyi hayırlı evlat olmayı nasip etsin insallah:nazar:...Minik kızınızla bir ömür boyu mutluluklar hihoyyythihoyyyt

X