Aile Planlaması 3. Çocuk

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
3 fazla 1 az derler .ama esinizde sizde istiyosaniz durumunuz elverisliyse rahatinizada cok duskun degilseniz yapin.bu arada cok sanslisiniz bi kiz bi oglan.iki duyguyuda tatmissiniz.hayirlisi olsun hakknzda

Çok teşekkür ederim görüşleriniz için bende öyle düşünüyorum ve eşimde bende kalabalık aileleri çocukları çok seviyoruz kızımda çok istiyor kardeşi olmasını bakalım inşallah

19 gunluk bebegim ve 3 yasındaki çocugumla şu ara sınır kalmadı bende.kucuhunuz 3 yasundaymış.sunu anladımkı benım çocugum hzr degılmiş.kardeşim kardelim diye sevıp elını ayagını cekıştıemesi süreklş öpmek istemesi ayrı....annemde kalmama ragmen herseyı ile benim ilgilenmemi istemesi ....hatta tekrar benı emmek için mememe yapışması :) bunu beklıyordum gerci kı bugun kardeşim acıkmış dıyıp bende acıktım dıger memeye saldırması ....gibi durumlar yasamayacaksanız.sadece sız degıl cocuklarınızda uygunsa 3 olur.ben yaşım çok geçmeden olsun dıye suan yasadıgım delirme surecını goze alarak dogurdum:)sımdıkı cocuklar bı alem allah hepsıne saglık bizede sabır ve akıl versin

Allah kolaylık versin bebisinizde hayırlı olsun şöyle düşünüyorum şimdi hamile kalıram doğumda kızım 8 oğlum 4 yaşına girmiş olacak herkes istiyor ailede ama ben yeterince ilgilenememekten korkuyorum Allah yardımcımız olsun

3 fazla 1 az derler .ama esinizde sizde istiyosaniz durumunuz elverisliyse rahatinizada cok duskun degilseniz yapin.bu arada cok sanslisiniz bi kiz bi oglan.iki duyguyuda tatmissiniz.hayirlisi olsun hakknzda
Çok teşekkür ederim hayırlısı olsun ne diyelim

O eski kütüklerden biri de benim bir sürü nutuk atarken bu konuda, 1 kere tadına varınca, 4 çocuk ister oldum.
Allah bağışlasın :)
Fakat ben pek o topa gireceğimi düşünmüyorum
Hamile kalırsam ben yer yer 100 kilo olurum kesin, birinci handikap bu. Hele bu süreci birçok kez yaşama düşüncesi... Cıks yemiyor.

3 yaş çok küçük. Bence oğlunuz ilkokula başlayana dek yapmayın. Oğlunuz daha bebek, daha minigiyle ayni anda uğraşması zor olur bence.

Büyük oğlum 11 küçük 7 yaşındayken 3.çocuğumuz oldu harika bir duygu gayette mutlu ve başarılı çocuklarımızın hepsi şimdi küçük 7yaşinda ve abileriyle olmak onun için bambaşka bir şey hepsi ile de ayrı ayrı ilgileniyoruz maddi ve manevi

Çok teşekkür ederim moral verdiniz

İstiyorsan yap İstemiyorsan yapma...
Kapını kapatınca sadece sen ve ailen olacak zira...
Yapabilirim diyorsan
Bakabilirim diyorsan
Ne duruyorsun?

Helva yapsana helva yapsana :)

Ve bence sende o potansiyel var. 3. Çocuk daha da Şenlendirecek evini....

Eğer durumunuz iyise bence yapın ileride çocuklar birbirlerine destek olurlar yaralarını sararlar en iyi arkadaş bile kardeş gibi olamaz

Benim iki oğlum var. Biri 8 olmak üzere biri de 3. İkisi de haşarı. Benim iki çocukta pilim bitti Allah isteyenlere versin. Hem bedenen hem ruhen hem de madden 3. çocuğu asla düşünmüyorum.

Birde her çocuk beni 5 sene ona bağlıyor. Çünkü küçük çocuk olunca her yere gidilmiyor. Misal en son ne zaman sinemaya gittim hatırlamıyorum. Bırakacak insanım da yok. İlk oğlum ilk geceden.

Bu yüzden eşimle başbaşa çok zaman geçiremedik. Küçüğümün de biraz daha büyümesini bekliyorum. Sosyal faaliyetlere gidebilmek için. Biraz da eşimle yaşamayı istiyorum. Hamilelik, sonrası ve bebişin belirli bi yaşa gelmesi yine yıllarımı alacak. 35 yaşından sonra buna cesaretim yok.

Ama siz istiyorsunuz ve maddi olarak da iyimişsiniz. Neden olmasın ki. Annemin 7 tane var. Ben de olsa kafayı yerdim o ayrı

En iyisini siz ve eşiniz bilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…