3 çocuk annesiyim zor durumdayım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba fazla bilgisayarım yok maalesef ama gözden kaçan bi fikirse die yazmak istedim. Eşiniz tuşlu telefona geçemez mi? Tuşlu dandik telefonlardan alsın ve akıllı telefonunu evde çocuklara bıraksın.Sizinkiyle beraber 2 akıllı telefon idare edebilir sanki çocuklar. Bol şans,bu devirde her şey zor maalesef.

Bulunduğunuz ilin milli eğitim bakanlığına başvuru yapın. Bir yakınım oradan başvuru yaptığını belirtmişti.

Okullar Eba'ya hiç giremeyen çocuklar üzerinden oluşturdu listeleri.
Yani çocuk bir kez bile girdiyse o listeye alınmadı.
O öğrencileri arayıp sebep sorduk ve raporları yolladık detaylıca.

Ama bizler tanıyoruz aileleri. Herkesi tahlil etmeye çalışıyoruz. Ama öğrencilere sorup idareye bildireli de çok oldu.

Benim iki Veli çıktı öyle. Çok iyi durumları ama devlet dağıtıyormuş bizi de yazın dedi. Tabi yazmadık. Kendisi istese 10 tane tablet alır. Ama bedava olunca tatlı geliyor.
Gerçekten mi ben cok şaşırıyorum , utanmiyorlarda demek ki

Merhaba öncelikle siteyi daha tam ogrenemedim.Bir kusurum olursa affola.
Üç çocuk annesi bir kadınım.Pandemi yüzünden birçok insan gibi bizde ekonomik olarak çökmüş durumdayız.Uc yavrumun ucude okula gidiyor.Uzaktan eğitim için benim telefonum babalarının telefonu kullanılıyor.Baba çalışıyor evde yok bitek benim telefonumla üçü eğitimlere devam etmeye çalışıyorlar ve bu mümkün değil.Sizden ricam kullanmadığıniz bilgisayariniz varsa yardımcı olabilir misiniz?
Direkt cimere yazın daha kısa sürede sonuç alırsınız.

Bulundugun ilceye bir dilekce ile git belediyeye, yardim dilekcesi muhakkak dikkate alacaklardir.Okul gruubdan sacma bir msj geldi bizede ihtiyac sahipleri yazsin diyebtelefon ya da tableti olmayan.E olmayan nasil cevap versin.Deli saçması sinifta kimse birbirini tanimiyor 5. Siniflar yani neyse bende doluyum cok bu konuda..ve bu nedendendir ki okulu aciyorlar ulke ekonomisi egitimde tokezledi koylerdeki okullar aciliyor cozum bu...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X