3 BEYİN TOMOGRAFİSİ ÇEKTİRDİM MORALİM ÇOK BOZUK GELİN KONUŞALIM

Peki...herseyi siz daha iyi biliyorsunuz demek ki bizim tavsiyelerimize ihtiyaciniz yok. Ne diyebilirim ki

Konu sahibi 2 hafta önce tomografi çektirdiğini söyledim demiş. Doktor uğraşmak istememiş; hemen tomografi demiş; kimse de kusura bakmasın. Avrupa'nın en çok röntgen, tomografi çektiren ülkelerinden biriyiz. Hastalar bana röntgen çek diye gitmiyor; nasıl doktorlara antibiyotik konusunda baskı yapılıyor bu konuda da yapılmalı. Önüne gelene hadi sen tomografi çektir bakalım denilmemeli.

4 yıl önce çok şiddetli baş ağrısı nedeniyle 2 3 kere acile gittim doktor psikolojik diyip kasgevsetici verip eve gönderdi. Ertesi günü bu Sefer acilde beynim patlayacak gibi oldu kustum ve bayıldım yatış yapıldı . Allah im beynim patlıyor bayıltın beni diye bagiriyordum ve hiç unutmuyorum MR odasında ki görevli akrabasina MR çekmiş birlikte kahve içiyorlar. Annem yalvardı ama hiç umursamadı akrabasının MR sini çekti beni bekletti. Ben o sırada ağrıdan bagiriyordum hiç umursamadı.1ay hastanede yattim . Daha acil durumda olanlara öncelik verilmesi lazım . Şimdi kontrol emarim var 1aydan önceye randevu yok

Psikiyatriye gidin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…