3 aylık bebek 8 saat uyur mu ?

wiolet49

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2024
10
7
26
Arkadaşlar 3 aylık bebek 8 saat uyur mu ? Oğlumun son zamanlarda gece uykuları 7-8 saati buluyor , ağlasa mutlaka duyarım ama alarmı duyamıyorum maalesef . Herhangi bir sakıncası var mı bu kadar uyumasının ?

Ss almıştım dün Osman Gönülal böyle diyor. Benim kızımda 3.aydan sonra geceleri uyanmıyordu çok nadirdi uyandığı
1000030907.jpg

• Beğen
Reactions: sdg
Mama ile mi besleniyor ? Mama ile besleniyorsa doyduğu için bazı bebekler 7-8 saat uyuyor bazen tabi 4. Ayda ki atakta bu durum tamamen değişecek :)
Hayır sadece anne sütü içiyor zaten o yüzden şaşırıyorum anne sütü bu kadar uzun süre tok tutmaz 🤷🏼‍♀️

• Beğen
Reactions: sdg
Arkadaşlar 3 aylık bebek 8 saat uyur mu ? Oğlumun son zamanlarda gece uykuları 7-8 saati buluyor , ağlasa mutlaka duyarım ama alarmı duyamıyorum maalesef . Herhangi bir sakıncası var mı bu kadar uyumasının ?
3 aylık bebek aç olsa ortalığı yıkar merak etmeyin kilo alımı vs yerindeyse maşallah diyin yanına kıvrılın sizde onunla birlikte uyuyun :)

Benim bebeğim 2-4 ay arası geceleri 6 7 saat kesintisiz uyuyordu. Sadece anne sütü ile. Kilo alımı cok iyi olduğu için uyumasına izin veriyordum. 4.aydan sonra bu duzen bozuldu. Şimdi 10 aylık 3 saatte bir kalkıp meme istiyor. Kilo alımı iyiyse tadını çıkarın bence :)

Hic birsey olmaz 3 aylikken bizim doktorumuz hep o uyanmadikca sakin uyandirip emzirmeyin der. Maşallah diyelim nazar degmesin. Dis cikarana kadar keyfini sürün biraz 🤭

Benim bebeğim 2-4 ay arası geceleri 6 7 saat kesintisiz uyuyordu. Sadece anne sütü ile. Kilo alımı cok iyi olduğu için uyumasına izin veriyordum. 4.aydan sonra bu duzen bozuldu. Şimdi 10 aylık 3 saatte bir kalkıp meme istiyor. Kilo alımı iyiyse tadını çıkarın bence
Kilosu iyi şükür o zaman uyumaya devam 😄

3 aylık bebek aç olsa ortalığı yıkar merak etmeyin kilo alımı vs yerindeyse maşallah diyin yanına kıvrılın sizde onunla birlikte uyuyun :)
Öyle yapıyorum valla hay ağzınıza sağlık yanınızda uyutmayın cart curt diyenler oluyor gerekli tedbirleri aldıktan sonra en sağlıklısı anne yanı ❤️

Canım biz 4 aylığız 2,5 aylık olduğundan beri gece beslenmesi yapmıyorum akşam 7 gibi uyuyup sabah 6 da uyanıyor mama ile besliyorum

Canım biz 4 aylığız 2,5 aylık olduğundan beri gece beslenmesi yapmıyorum akşam 7 gibi uyuyup sabah 6 da uyanıyor mama ile besliyorum
benimki de 5 bucuk aylik ayni sizin bebis gibi 7.5 8 gibi yatiyor sabah 6 bucukta uyaniyor. gece uyanmiyor ama ben yine de uyku arasinda 120 ml mama veriyorum kiyamiyorum o kadar saat ac yatmasina ama 6 ayi doldurduktan sonra kesecegim sanirim 🥹

X