3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Bendekendim ve Z Zeynoyi arkadaşım için okudum Allah kabul etsin

2 Gun okuma bildirimi zorunlu yapamayacak arkadaslar katilamayacagim desin lutfen kurallar var grupta

Z Zeynoyi ve slnn12345 niyetine okudum. Rabbim kabul eylesin gönlünüze göre versin

Bugün sıra Elifnesli65 ve U Uyku gunlugu niyetleri aşağıdaki gibidir

Elifnesli65 :
1 salavat Rabbim Fatma oğlu Erol kulunun İslamiyetle şereflendir hidayet ver.dua isteyen bu kuluna mesleginde atanmasını nasip eyle.çocuklarina eşine anne babasına uzun ömürlü olmayı haklarında hayırlı eyleyip nasib eyle Rabbim.oğluna kızına şifa ver.bu aileyi peygamber efendimize komşu eyle.evlatlarina selametlik ver bu aileyi her türlü doğal afetlerden koru Rabbim.helal riziklar gönder bu aileye kimseye muhtaç eyleme Rabbim.dua sahibinin iki çocuğunu kolaylıkla güzellikle büyütmesini nasip eyle.bekar ablasının evlenmesini hakkında hayırlı eyleyip nasib eyle Rabbim.amin Allahümme Salli ala seyyidina Muhammed

U Uyku gunlugu : yakın zamanda hayırlı biri ile nasibimdeki kişi ile yollarımızın birleşmesi

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat sonra 41 Hz. Yunus duası ve sonra yine 3 salavat
iki kere okuma rekrarlancak he kişi için ayrı ayrı okunacak.

@ B blueandblue
@ dreamy07
@ kayra1209
@ -loyalty
@ Z Zeynoyi
@ slnn12345
@ Elifnesli65
@ U Uyku gunlugu

arkadaşlarım Elifnesli65 ve U Uyku gunlugu için okudum Allah kabul etsin

U Uyku gunlugu dua başladığından beri bildirim yapmadı o sebeple bugünde kendisinden bildirim gelmezse ben onun yerine listedekilere okuyup bağışlıycam bir sonraki duamızda yarın başlıyor zaten onda eklemeyeceğim bugünde bildirim alamazsam

Duanın gücüne çok inanıyorum Allah çok büyük mucizeler çok var kayınvalidemin sonucu gayet iyi çıktı kendim de bu dualara katıldığım günden beri çok iyiyim inşallah daha çok iyi olurum ruhsal açısından hepinizden Allah razı olsun okuyan dillerinizden akan dualar Allah razı olsun Allah hepinizin duasını hayırlısıyla nasip etsin hakkınızı helal edin tekrardan katılmak isterim diğer dua grubuna

Allah senden de razi olsun canim guzel kalpli arkadasim hersey gonlunce olsun

Evet bende bu dua gruplarına katıldıktan sonra sanki manevi olarak daha iyi hissediyorum. İnşallah hayatımda da elle dokunır değişikliklerde olur, olucakta çok inanıyorum. Bi de beklemediğim yani özellikle dua etmediğim ama memnunda olmadığım bi durum vardı işimle ilgili o düzeldi hiç beklemediğim güzel bişe oldu çok şükür. Dualarınız, dualarımız sayesinde...

İnşallah Rabbim şu perşembe hürmetine evlat bekleyen, şifa bekleyen, hayırlı bir eş bekleyen bizleri vehhap olan ismi ile müjdelisin tez vakitte amin ecamin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…