3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

redvelvetcake -loyalty niyetiniz için okudum.Rabbim gönlünüzden geçen tüm dualarınızı kabul etsin inşallah

Anladım canım. Önce niyeti okuyacağım. Sonra dua tertibini. Sonra da duaları niyetini okuduğum x arkadaşa bağışlıyorum diyeceğim...

Ben öğlene yapar yazarım buraya...

slnn12345 arkadaşlarımızın niyetlerine okudum,Dua ettim,

Hayırlı Cumalar
redvelvetcake arkadasım ıyı bır evlılık yapması iiçin ve annesi ve kopegının ıyılesıp kalıcı sıfa bulmaları ıcın ve
-loyalty tüm ailesiyle huzurlu bır hayatı olması oglunun hayırlı evlat ve basarılı olması ve kendısıne haırlı ıs ve kız cocugu için dua ettim

Allah kabul etsin

Okudum rabbim kabul etsin amin slnn12345

Evet okuyorum girmesemde okuyorum internetim yok ama surekli okuyorum bilginiz olsun

Kızlar okudunuz mu?

kavs-i kuzah -loyalty @Ada-anne dreamy07 Onikiagustos R rainyy Mavi_Eftelya QueenGenepil ve YagmurSendeanlarsn

I Ism sen yazdın okuyorum diye ama hangi günlere okudugunu yazarsan sevınırım
U Uyku gunlugu bugunde bildirim gelmezse malesef listeden çıkarmak zorunda kalacağım

Not: Kızlar grup kurallarını listelerde yazıyorum günlük bildirim zorunludur. ikigün üstüste bildirim gelmezse mecburen listeden çıkarıyorum. Kul hakkına girmek istemem. Okuduğunuz duaların gün yada kişi ile bildirim yapmanız gerekmektedir. Teşekkürler

Yeni liste ne zaman yapilacak acaba, birkaç sayfa geriye de gittim fakat bulamadım.
Yeni liste daha belli degil alima suan kapali ama birileri cikarsa aliriz ayni kisilerle 1 tur daha okuycaz sonra tekrar duzenleme 20 subat civari yapacagiz ama cikanlar okumayanlar olursa sizi alabilriiz arada yazarsaniz kontrol ederseniz daha iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…