3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

slnn12345 canım ben pazar günü için dün okudum bildirimi yapmıştım. Bugün hızımı alamadım, bir daha okudum diye bildirdim,o yarın ki arkadaşlar için olacak canım

slnn12345 canım ben pazar günü için dün okudum bildirimi yapmıştım. Bugün hızımı alamadım, bir daha okudum diye bildirdim,o yarın ki arkadaşlar için olacak canım
Okudum canım bugün biraz geç kaldım kusura bakmayın
Kızlar yeni okumayla alakalı konusuyoruz vaktınız olunca konustuklarımıza bakıp fıkır verın sızde sevınırım.
redvelvetcake sende canım vaktın olursa eger fıkır yazarsan cok sevınırım

Ne okuyalim kizlar yas 313 ayetel kursi veya fatiha iki kisiye yani kisi basi 31 dusuyor yada kisi 1 bismillah 20 duasi olabilir. Yada 1 kenzülarş duasi. Aklinizda var mi baska oneriler var mi varsa onlarida yazabilirsiniz kizlar
bunlarharicinde bir kehf suresi konusuluyor. Birde 70kere "Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kavi Ya Kadir" bu şekildehangısı olsun yada baska bırseyde olabilir @Ada-anne

bunlarharicinde bir kehf suresi konusuluyor. Birde 70kere "Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kavi Ya Kadir" bu şekildehangısı olsun yada baska bırseyde olabilir @Ada-anne
Canım yine arkadaşlarda fikir belirtsin bu Sefer "Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kavi Ya Kadir" okuyalım, çabuk dönüyor sıra,bitiminde başka şeyler okuruz

Canım yine arkadaşlarda fikir belirtsin bu Sefer "Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kavi Ya Kadir" okuyalım, çabuk dönüyor sıra,bitiminde başka şeyler okuruz
suan cogunluk ondan gıdıyor gıbı zaten canım ilkine onu koysam da bismillah 20 de istendi sonrasına en azından onu koyarım yarın cıddı bır oylama sart oldu :)

suan cogunluk ondan gıdıyor gıbı zaten canım ilkine onu koysam da bismillah 20 de istendi sonrasına en azından onu koyarım yarın cıddı bır oylama sart oldu :)
Adetken okunabilir diyorlar ayetel kürsiye ama ben ezbere bilmiyorum bide içime de sinmez bende Ya Allah .. dan yanayım bismillah 20 yi hiç duymamıştım ama merak ettim açıkcası

R rainyy ve kendi niyetim için okudum.Rabbim kabul etsin

R rainyy arkadasımızın okulu bıtırmesı ve hayırlı evlılık yapması için okudum.
Bluepinkkk kaybettiği parayı geri alabilmesi ve bosanma davasının lehıne sonuclanması için okudum.
Allah kabul etsin

Okudum canım Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…