3 Ayda acilen 30 kilo vermem gerek yardm edin

melek02468

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2015
90
94
31
Arkadaslar kuzenimin dugunu icin zayiflamam lazim bildiginiz iyi bi yontem varsa soyleyin lutfen 30 kilo vermem gerek. Bu konuda deneyimli olanlarin yardimini bekliyirum acill

Valla canım bana 3 ayda 30 kilo çok sağlıksız geldi.Verilemez mi ? Belki..
Ama ben şok diyetlerini sevmiyorum insan verdiğinden fazlasını geri alıyor :KK43:

Saglikli olan nasl peki

Sağlıklı olan, diyetisyen kontrolünde düzenli bir şekilde yavaş ama geri almama garantisiyle kilo vermektir.Bütçeniz diyetisyeni karşılayamayacak durumdaysa da evinizde gayet sporunuzu yapabilir, öğünlerinizi kendi bütçenize göre düzenleyebilirsiniz.Biraz zaman alır belki ama sağlığınızdan olmazsınız en azından.

Çok olmadı diyetisyene bi kere gidersin sana kaç kiloyu ne sürede vermen gerektiğini söyler vücuduna göre bi diyet listesi çıkarır ilk seferinde. Sen de sırf onunla uzun süre diyet yapabilirsin. Bence de öyle şok diyetlere ilginç yöntemlere gerek yok. Kilo vermede esas olan iki şey var; kalori miktarını düşürmek, daha fazla enerji harcamak. 30 kilo verip daha fazla alacağına 10 kilo ver kalıcı olsun.

3 ayda 30 kg imkansiz. İmkan bile olsa sagliksiz olur. Kg vericem diye kendini hasta etme. Ben 15 kg vermek istiyorum ama hâlâ bi cozum bulamadim. :KK42:

Elma sirkesine basladim yediklerimi yarim porsiyona indirdim. Sabah kahvalti haricinde beyaz ekmek yok. Caya sadece bir cay kasigi seker atiuorum ve ip atlamaya basladim. Sizce nasil ?

X