3 ayda 20 kilo?

MsMarilyn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2013
944
64
Kizlar 90 kiloyum bi anda aldim hic bu kadar kilolu olmamistim. Depresyondayim 3 ayda 20 kilo vermek istiyorum. Gunde 1,5 lt kola iciyorum, bir suru abur cubur yiyorum ve cok yemekle ekmek yiyorum. kola,abur cubur ve ekmegi tamamen kesip yemekleri de azaltsam ve duzenli yuruyus yapsam 3 ayda 20 kilo verebilir miyim? Yada onermek istediginiz baska seyler var mi?

3 ay içinde 20 kilo hmm zor ama imkansız değil insan isterse her şeyi yapabilir canım bence bir diyetisyenle çalış çünkü 3 ay kısa bir süre 20 kilo için böylesi daha sağlıklı olacaktır kolay gelsin hepimize

İlk önce kolayı bırakmalısın bence, zaten herkesten duymaya alışmıssındır belki ama olsun zayıflamanın altın kuralları bunlar, ekmeği,şekeri,tuzu,abur cuburu kesersen bence zorlamadan 8 kilo kadar verebilirsin

Evet yaptım 15 günde 10 kilo kadar verdim ama sonra bıraktım şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum

verilir verilmesine de sporla çok destekle. yoksa vücudun sarkar ve çirkinleşir.

Ramazan geliyo oruç tutar iftardaka fazla abartmazsan belki işe yarayabilir birde yeşil çayı ihmal etme iftardan sonra iç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…