3 Alana 1 BEDAVA (36-38-40 bedenler) coğu SIFIR ve MaRKA

Ne diyeyim bilemiyorum . İkinci kargom bugün geldi. Elbise rengi , modeli ,duruşu acayip güzel . Sadece boy fakiri bana biraz uzun kaldı , eklediğin resimdeki gibi diz kapağının hemen altına kadar kısaltacağım ve çoook şık bir elbisem olacak . Ayakkabıyı kaçırsaydım üzülürdüm , resimlerde bu kadar güzel görünmüyordu , çok kibar ve şıkmış.

Korkarım tüm paramı sana yatıracağım , ekleyeceğin bedenler tam benlikmiş.

Çok teşekkür ederim. :KK71::KK71:

Ne diyeyim bilemiyorum . İkinci kargom bugün geldi. Elbise rengi , modeli ,duruşu acayip güzel . Sadece boy fakiri bana biraz uzun kaldı , eklediğin resimdeki gibi diz kapağının hemen altına kadar kısaltacağım ve çoook şık bir elbisem olacak . Ayakkabıyı kaçırsaydım üzülürdüm , resimlerde bu kadar güzel görünmüyordu , çok kibar ve şıkmış.

Korkarım tüm paramı sana yatıracağım , ekleyeceğin bedenler tam benlikmiş.

Çok teşekkür ederim. :KK71::KK71:

Ahhh bugün çok moralim bozulmuştu ve bu resmen moralimi düzeltti..elbiseyi terzi senin boyuna göre halledicektir canım bende çok bayıldım o elbiseye ama kilo verme döneminde dipariş ettim ve çok büyük geldi ve terziye götürmeyede üşendim kaldı öyle.hatta satışa koyarken annem bunu satma terziye verelim dedi :))) mutlu günlerde kullan hayatım..ekliyceğim ürünler annemin ve komşununkiler olucak bilmiyorum senin tarzın birşey çıkarmı aralarından gerçi bellide olmaz :)

Bide altın sarısı hırkan kalıp olarak çok mu dar ben 38 giyiyorum ama bağzen 36 da oluyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bide altın sarısı hırkan kalıp olarak çok mu dar ben 38 giyiyorum ama bağzen 36 da oluyor

Bende bazen 38 bazen 36 giydiğim dönem aldım onu ama önü açık giymek için aldım yani önünü kapatmak isterseniz malesef baya küçük..büyük bedeni yoktu forevernew da gördüm vuruldum hem cinsi çok kaliteli hemde çok şık diye küçüğü almıştım..

Hayır bende kapatmam genelde peki ceket in fiyatı ve bedeni kaç

Hayır bende kapatmam genelde peki ceket in fiyatı ve bedeni kaç

Özelinize yazdım bir kontrol edin gelmediyse belki mesaj kutunuz dolmuştur boşaltmanız lazım..ayrıca birden fazla ürün düşündüğünüz için indirimde yaparım

Tmm bakıyorum hemrn

Özelinize yazdım bir kontrol edin gelmediyse belki mesaj kutunuz dolmuştur boşaltmanız lazım..ayrıca birden fazla ürün düşündüğünüz için indirimde yaparım

Malesef ben 38 giyiyorum anlaşılan ben senin gardırobundan bi türlü

Bişey alamıyacam canım sağlık olsun

Bişey alamıyacam canım sağlık olsun

Benim ürünlerimin çoğu 38 bedenede uygu. Çünkü bir dönem kilo almıştım 38 beden giyenlere sattıklarımdan hiç memnun kalmayan küçük gelen olmadı.. Beymen ceket çok rahat olur mesela.. Ama altın rengi hırka dar kalıp malesef

Öylemi diyorsun açıkçası tereddüt ettim ya olmazsa diye

X