Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi 3,5 aylık bebek diş çıkarır mı

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
Hiç huysuzlanmadi mi

3.5 ay dis cikarmak icin cok erken. Uyumamasi huysuzluğu buyume atagi geciriyorsa ondan olabilir. Atak tablosuna bir bak bakalim belki ataktadir. 3 ay civarinda oluyor cunku.

Benim kizim 2 aylikken salya ve el yalama islerine basladi ama su an 8 aylik disi daha yeni cikti. 3.5 ayda dis ihtimali var ama cok düşük .

Çıkar cnm endişe etme normaldir

benim kizim 4 aylik ve 2 aydir ayni sikayetler mevcut salyasinin akmasinin sebebi henuz disari cikan bir dis olmasada dislerinin alttan alttan buyumeye baslamasi ellerini agzina goturmesi emme refleksiyle alakali memeyi birakmasida artik oyun donemi olmasindan bu surec boyle emerken bir ses duyarsa birakir sesin geldigi yere bakar kendi kendine guler memeyi birakip uzerinizdeki kiyafeti incelemek icin birakir memeyi gayet normal seyler yani birde disli dogan bebekler bile var abim 4 aylikken cikarmis disini

Evet çok haklısınız teşekkürler

canaım benim oğlumda bu aylarda başladı ayenn anlattığın gibiydi hala da devam ediyor salya ve henüz dişi çıkmadı

Benim bebis 5 aylık iki aydır salya dış kasintisi emme isteği memeyi ısırma hep yapıyor bakalım ne zaman çıkacak erken çıkması düzenli d 3 verdiğim için erken çıkabilir dediler bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…