Bölgesel İncelme 3-4Cm.İncelmem Lazım Acilen

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

gunay18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2009
45
2
Arkadaşlar bel bölgemde 3-4 santimetrelik bir incelmeye ihtiyacım var,bana ne tavsiye edersiniz.Bu red pepper jel ve x tra jel var hangisi daha etkili arkadaşlar?Bana fikirlerinizi ve tecrübelerinizi yazarsanız çok sevinirim.a.s.

tatlım ben her ikiürünüde kullandım ama bana sorarsan biber jelini yani red pepperi kullan derim.çünkü o ürün daha etkili bana yaradı ama yinde sen bilirsin.birde bol bol yürüyüş yap ve günlük 1 litre su iç dederim.sana şimdiden kolay gelsin:))))

benimde 10 cm incelmem lazım sopalı harekete başladım ama bi fayda yok henüz herşeyin başı spor spor spor

kara.leke evet doğru söylüyorsun sporu hayatımızdan eksik etmememiz gerekiyor.Ama yanında yardımcı güvenilir ürünlerde kullanmak gerekli bence,söylediğin gibi bende sporla birlikte akşamlarıda 45 dakikamı red peper jele gündüzleride haftada 2 gün tut gölü tuzuna ayırdım.böylece spor,biber jeli ve lut gölü tuzu kombinasyonu kurarak sağlıklı bir şekilde vücudumu şekillendirdim.İnşallah sizde sorununuzu halledebilirsiniz.:1hug:

çok teşkr.ederim arkadaşalar.Red pepr jel almaya karar verdim sabah sipariş vereceğim daha önceki yorumlarıda okudum ve karar verdim sağolun.lut gölü tuzunu hediye olarak veren satıcıdan sabah sipariş vereceğim.tabi dediğiniz gibi birazda sporla bu işi başaracağıma inanıyorum.

nasıl bir fayda aldın canım ve ne kadar zaman da

nasıl bir fayda aldın canım ve ne kadar zaman da

şöyle faydası oldu canım kilolarımdan kurtulduktan sonra karın ve basen bölgelerimde incelmem gerekiyordu göbek ve basenlerimde incelmemi sağladı karın bölgemdede sıkılaşmış oldum aynı zmanda selülitlerimden de kurtulmuş oldum.vücudumdakişekil bozuklukları ortadan kalkmışoldu ,dediğimgibi şu anda bir sıkıntım kalmadı şükür.sizede tavsiye ederim sporla birlikte bu uygulamayı.ha unutmadan bu arada red pepper jeli lut gölü tuzuyla birlikte satan yerden almanızı tavsiye ederim ayrıyeten lut gölü tuzuna para vermemiş olursunuz:enbuyukkk:

haklıymışsınız arkadaşlar red pepper jel ve lut gölü tuzu çok işe yaradı tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.:enbuyukkk:

istanbul korse merkezini aradım ürün siparişi verdim biominerayı aldım ama kırık geldi şirketi 25 kere aradım ama benle ilgilenen yok sinirlendim tam şirkete gitmeye karar verdim son kez şansımı deneyeyim dedim aradım orda güner adında bir bayan var durumu anlattım bana merak etmeyin yenisini göndeririz dedi ve adres aldı ama o kadar güzel ilgilendiki şaştım kaldım ve gerçekten ürünün yenisini gönderdi bende tekrar aradım ama başkası açtı ve güner hanımı istememe rağmen verdi halbuki tşk edecektim ama ben burdan arzu hanıma tşk edeyim böyle bir elemanla çalıştığı için

kızlar ben bayağı inceldim:):)red pepper jeldenmi lut gölü tuzundanmı bilmiyorum ama:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…