Göz Makyajı 3-4 tel kaşı olup da çoğaltabilen war mıııııııı??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
semacım eski ve yeni halinin fotosunu koyabilr misin?benim kaşlarım seyrek biraz sık olsun istiyorum işe yarar mı bana emin olamadım

canım malesef eski halimden foto yok ama şimdiki kaşlarımın resmini koyup eskiyi de anlatrm o şeklde yardımcı olrm sana ama şöyle söyleym ben bu yaz kaşlarımı kazımıştm çok ince oldukları için çookk zor çıkıolardı.1,5 ay olmuştu eskiden 2 tel olan kaşımın yarısı bile gelmemşti mirmirmirmir bu minoxil inanılmaz hızlı uzattı.şimdi hepsi çıktı,uzadı kaydirigubbakcemile5 minik minik bi kaç tel war inş onlarda uzycak. minoxili henüz 20 gündür felan kullanıorum. yanıltmamak için özellkle resm koymadm.çünkü çok erken.bence bu ilaç 6-8 aya daha etkili olr,yani çoğaltır. wee bence benmki kadar az olanlar hiç bırakmamalılar.mesela ben öyle yapcam öpüyorum yerimseniben canım...sevgiler....a.s. :1hug:

kizlar, yaklasik bir aydir her aksam hic aksatmadan badem yagi kullaniyorum ve bu surede kaslarimi almadim.. degisimi bugun farkettim. cikmayan yerlerden bile kaslarim cikmis ve bosluklar dolmus zemuszemus o kadar sevindim ki. Simdi bir de ek olarak hint yagi ve yilan yagina baslicam belki daha da etkili olur. ve asla birakmayi dusunmuyorum. zaten ufak bir sise badem yagi cok cok fazla gidiyo.

ama bebiş ablanın kaşı kirpiği varmış da yanmış. gerçi benm de war ama kaşım çok ince telli ve bomboz. belki olmayan yerden kaş çıkartamam ama olanları bari karartp kalnlaştrsam ya :sm_confused:

Canım benmde kaçlarım çok inceydi ve azdı, ben civardak ince beyaz tüyleri çeke çeke sonunda kaç yaptım şu an gayet kavisli hoş kaşlarım var birde boyuyorum kahverengi boya ile gayet güzel oluyor ama ben sarışınım, eğer risk alabilirsen dene derim, o ince tüyleri 2-3 defa aldığında artık normal kaş olarak çıkıyorlar...

kizlar, yaklasik bir aydir her aksam hic aksatmadan badem yagi kullaniyorum ve bu surede kaslarimi almadim.. degisimi bugun farkettim. cikmayan yerlerden bile kaslarim cikmis ve bosluklar dolmus zemuszemus o kadar sevindim ki. Simdi bir de ek olarak hint yagi ve yilan yagina baslicam belki daha da etkili olur. ve asla birakmayi dusunmuyorum. zaten ufak bir sise badem yagi cok cok fazla gidiyo.

aynen... bende iki haftadır geceleri sarımsak sürüyorum,bir de pazartesi günü badem yağı aldım gündüzleride onu sürüyorum... zemuszemus ama saırmsak bayağı etki etti yani.. bakalım iki hafta daha uzasınlar duruma göre az toparlattrırım sonra kasıma kadar dokunmam herhalde :) kuaförümde sarımsak+badem yağı karıştır sür demişti ama ben çok karışık olur zarar verir diye ikisini ayrı bağımsız sürüyorum yıkayıp her sürüşte.. bakalım bu işler zaman istiyo valla ve sabır gamyoncuiremsu

X