Göz Makyajı 3-4 tel kaşı olup da çoğaltabilen war mıııııııı??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
eveeettt aldım. şu anda karşımda duruyo minoxil :icecream: bi sabah bi akşam sürmeye başladım kaşlarıma. bakalım... gelişmeleri yazarım

aman canım dikkatli ol. hadi hayırlısı olsun inşallah istediğin gibi olurlar ve hiç dökülmezler.foto çekebilirsen gönder.senin adına çok sevindim walla

aman canım dikkatli ol. hadi hayırlısı olsun inşallah istediğin gibi olurlar ve hiç dökülmezler.foto çekebilirsen gönder.senin adına çok sevindim walla

sağol canım inş faydalı olur. resm etkili olursa koycam aklımda :) bi de bişi sorcam sana bu ilacı sen mi kullandın nerden biliosn demiştm sen de internetten birisi kullanmış resmlerini koymuş demiştin. ya link verebilir misin? bi de ben baksam şu resimlere yerimseniben

çok uzun zaman olmuştu canım baksana ilacın adını bile doğru dürüst hatırlayamadım.kadınlar kulübünden bi arkadaştı ama çok uzun zaman oldu.

bence sarımsak kullan..
her akşam bir diş sarımsağı ortadan kesip sürüyorsun....
kuaförler bunu öneriyor genelde..

kızlar minoxili tam 11 gündür kullanıyorum veeee :lepi: süper. kullanmaya devam etcem. birincisi bomboz kaşlarımı yavaş yavaş karartıyor. artık banyodan çıktığımda belli olan kaşlarım var. fırça gbi olmadılar daha ama banyodan çıktıktan sonra belli olması bile büyük gelişme. ayrıca ben bu yaz kaşlarımı kazımıştım. çooookkk ama çooooooooo..k geç uzadılar. eskiden 5 tel olan kaşımın 3 teli yerine zar zor gelmişti. ama şimdi var olan tüm kaşlarım tüm güçleriyle çıkıyoooor delikafadulden çok mutluyum.hem saça hem kaşa şiddetle tavsiye ediyorum.kaşlarım hatır hatır kaşınıyor. benm tüycük kaşlarma bunu yapan saçlara kim bilr neler yapar :icecream: daha da gelişmeleri yazarım. sevgiler... :smiley-cool:

Son düzenleme:
evet ben de öyle duymuştum. ne derece doğru bilmiyorum ama bırakmaya niyetim yok. böyle kaşlara hiç sahip olmamştm. hele minil mink çıkanlar bi uzasn o zamn daha ii olcak. hem rahatsz edici bişi değil su gbi. süryosn 15 dk snra kuruyo.

bende bugün sağ kaşımı bozdum ya faça atmışsın gibi duruyo zaten iyice incelmişlerdi öfff bu ara finansmanda yok şu dediğiniz ürünü almayı isterdim neyse gene sarımsaağa kalcaz :KK70: :KK70:

canm sanırım o benm!
yani bn gecen sene ful yag kulladm
yok yani anca azcık koyulaştı ama arttığı yok
busene sarımsaga başladm
2 aydr duzgn olmaya çlşçak şeklde yatmdan önce sürüorm
şuan kaşlarm çkıo yeni yeni kaşlar
ve artk belli oluo baktımda kaşlarm var yani gözümn üstnde kahverengi bi çzgi
bunu özlemşm:KK70:

bunu özlemşm

sen mi ben mi canm yaaaa. ben de bu minoxil ile gözümün üstünde kahverengi bi çizgiye sahip oldm. aynen bende de daha yeni çıkan minicik olanlar var. uzasın daha ii olcak inşllah... a.s.

bunu özlemşm

sen mi ben mi canm yaaaa. ben de bu minoxil ile gözümün üstünde kahverengi bi çizgiye sahip oldm. aynen bende de daha yeni çıkan minicik olanlar var. uzasın daha ii olcak inşllah... a.s.

canm minoxil nasıl bşey
zararlı etksi varmı
benm sarımsakla çktı braz kaşım o aradaki boşlklarıda doldrmak istiyorm
ah gür kaşlar
çokmu şey istiyorz.. :KK43:

canm minoxil nasıl bşey
zararlı etksi varmı
benm sarımsakla çktı braz kaşım o aradaki boşlklarıda doldrmak istiyorm
ah gür kaşlar
çokmu şey istiyorz.. :KK43:

canım benim, minoksil 300 dozluk bi sprey.yani 300 fısfıslık. su gbi aynı. sürdğmz badem yağı vs gbi vıcık vıcık belli olmuyor. cilt onu emiyor. içinde felan da çok dkkatli kullann vs yazıo ama ben hiçbi olumsuz etkisini görmedm..minick çok ince bi pamuğa 1
2 defa sıkıyorum sonra onu kaşıma sürüyorum.1 sabah 1 akşam kullanyrm.. yerimseniben
ah gür kaşlaaarrrr. çok değil yaaaa
:smiley-cool:

canım benim, minoksil 300 dozluk bi sprey.yani 300 fısfıslık. su gbi aynı. sürdğmz badem yağı vs gbi vıcık vıcık belli olmuyor. cilt onu emiyor. içinde felan da çok dkkatli kullann vs yazıo ama ben hiçbi olumsuz etkisini görmedm..minick çok ince bi pamuğa 1
2 defa sıkıyorum sonra onu kaşıma sürüyorum.1 sabah 1 akşam kullanyrm.. yerimseniben
ah gür kaşlaaarrrr. çok değil yaaaa
:smiley-cool:

Ben de badem yagi kullaniyorum artik hint yagiyla karistiricam, tabi ise yararsa...

Minoksil'in fiyati nedir? Nerelerde satilir?

haklsın sanrım sema.. yukardaki postu yazalı bir hafta oluyo ve façalı gibi olan yer doldu :KK70: tabi çok kalın değil ama ince de gözkmüyor öyle.. bir haftadır sarımsak sürdüm hatta minik krem kutusuna sarımsak kremi yapıp koydum =)) krem gibi yaptım ezdim iyice koydum pamuğa az bişi batırıyorum sürüyorum kaşıma.. sayesinde dolu orası hala devam ediyorum cuma iş çıkışı aldırmaya gidicem hafif toparlasın kalın değil ama olsun sanki makas ip geçince daha kalın duruyor bi de uzaması hızlanıyor diye düşünüyorum ben tabii tecrübe ile sabittir :) daha bırakrdım ama c.tesi kayınvalidemlere iftara davetliyiz öyle kıllı kıllı gidilmez :KK70: dimi amaa :KK66:

X