Menopoz 26 yasinda menopoz

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Bu değerle gebe kalan çok inan. Lütfen pes etme moralini yüksek tutmaya çalış. Cem çelik var instagramda bu değer ile gebelik paylaşımı çok var. Ben de ordan görmüştüm. Evet zor bir durum ama güçlü olmalı moralini yüksek tutmaya çalışmalısın ki başarı oranı artsın
Hem maddi hem de manevi açıdan çok yıpratıcı bir süreç gerçekten.İyi olmaya çalışıyorum inşallah güzel olacak hersey

Tüp bebek merkezi evet zor ama imkansız değil dedi.Ugrasmamiz gerekiyormuş.Hayirlisi artık çok ümit bağlamak istemiyorum ama çok zor bı durum.İki tane vitamin takviyesine başladık.Adetin 2 yada 3. Günü yumurta toplama yapılacak.Maalesef benim tiroit problemim de var onu düşürmen lazım dedi doktor.Yani geldi mi her şey üst üste geliyor
benim bir tanıdığım vardı aynı senin durum erken menopoz ve troid bozuklu ile tek yolu stresten uzak durmak onun baya uzun süre olmadı zaten eşiyle hep sorun vardı 7 sene sonunda artık vazgeçmişken normal yolla bir baktı hamile

hangi vitamin onlar ? ilaçta hangisini kullanıyorsun ? ben anlamadım benim doktor başlamıyor kaliteli olmaz hiç bişey diye :KK43: sen hangi doktora gidiyorsun? evet tiroidi düşürmek lazım. rabbim yardımcımız olsun
Omepa-Q10 ve impryl diye iki tane vitamin canım.Bugun de klomen diye bir hap verdi ve iki tane yumurta geliştirici igne.İgneyi kullanıp cuma günu yeniden gidicem eğer bı gelişme varsa iğnelere devam edicem insallah

Tüp bebek merkezi evet zor ama imkansız değil dedi.Ugrasmamiz gerekiyormuş.Hayirlisi artık çok ümit bağlamak istemiyorum ama çok zor bı durum.İki tane vitamin takviyesine başladık.Adetin 2 yada 3. Günü yumurta toplama yapılacak.Maalesef benim tiroit problemim de var onu düşürmen lazım dedi doktor.Yani geldi mi her şey üst üste geliyor
çocuğu sağlıklı şimdi hala troid sorunu var sabah akşam dereotu tüketiyor baya dengeliyor ama sen gebelik düşünüyosun dereotu bu seferde sür hormonunu yükseltir demem o ki sadece stresten uzak dur hayıt suyu kullanabilirsin butün hormonları dengeleme hali var

çocuğu sağlıklı şimdi hala troid sorunu var sabah akşam dereotu tüketiyor baya dengeliyor ama sen gebelik düşünüyosun dereotu bu seferde sür hormonunu yükseltir demem o ki sadece stresten uzak dur hayıt suyu kullanabilirsin butün hormonları dengeleme hali var
Süt hormonuda mu sıkıntı?

bende 33 yaşındayım geçen sene öğrendim fsh 21di kadın doğum doktorum cyclo-prognova ve biosteron dhea verdi 3 ay kullandım fsh ancak 15e düştü devlette ilk denememi yaptım onlarr fsh umursamadılar transfer yapıldı ama sonuç negatif. kendiliğimden hamile kalıyorum ama fsh yüksek olduğundan kimyasala çeviriyor :KK43: geçen ay özel tüp bebek merkezine gittim fsh 16 ydı ultrasonla baktı umutsuz vaka değilsin ama zor dedi gene cyclo-prognova ve biosteron dhea verdi birde ek olarak omepa verdi 1 ay iç fsh bak dedi. bu ay adetimde fsh 21e yükselmişti başlayamadık gene aldım ilaçları bu ayda kullanıcam sonra fsh durumuna bakıp benle görüşme yapıcakmış. kimi doktor fshyi önemsemiyor kimi önemsiyor bilemedim bu durumu ? sizin fulyadaki doktor düşürmek için uğraşmadı mı?
canım sen mutlaka hayıt suyu kullan doğal yolla bile hamile kalırsın 2 -3 ay içinde eğer sadece fsh sorunun varsa çünkü çokta yüksek değil 70-80 le hayıt suyu kullanıp gebe kalan çok var

fsh 165 değerle hayıt otunu kullanıp değeri düşürüp hamıle kalanı okudum ben

belki sende bulabilirsin internette , birkaç sene önce hayıt otunun mucize faydaları falan diye okumuştum herhalde

öyle kalmış aklımda ,

hatta şimdi yanımda yatıyor falan diye anlatmıştı ,

rabbim yeterki istesin o bebeğin dogacagı varsa doguyor ,

bol bol meryem suresi oku dinle , allah işinizi rast getirsin canım

Omepa-Q10 ve impryl diye iki tane vitamin canım.Bugun de klomen diye bir hap verdi ve iki tane yumurta geliştirici igne.İgneyi kullanıp cuma günu yeniden gidicem eğer bı gelişme varsa iğnelere devam edicem insallah
inşallah canım bir gelişme olur ilaçlar etkisini gösterir. banada haber ver olurmu unutmazsan sevinirim :)

canım sen mutlaka hayıt suyu kullan doğal yolla bile hamile kalırsın 2 -3 ay içinde eğer sadece fsh sorunun varsa çünkü çokta yüksek değil 70-80 le hayıt suyu kullanıp gebe kalan çok var
canım teşekkür ederim ama bende bir işe yaramadı zamanında kullandım fsh 13 iken 19a çıktı :)

Ya bana aktar hayıt otu civan perçemi aslan pençesi ve adaçayı karışımı yaptı.iyi gelir dedi ama kullanmaya korkuyorum tüp bebek ilaclariyla yan etkisi olur mu acaba

Canım tüm değerlerini profsaracoglu.com a yaz onlar sana kür önerir. Ben de 26 yaşındayım henüz bekarım amh:0.47 fsh:21 estradiol:13 hepsi karmakarışık yani. şimdi ben saraçoğluna yazdım erken menspoz kürü gönderdi üç aylık bir tedavi şimdi son ayımdayım ocağın ortası gibi gidip tahlil olucam yine. Ayrıca Doktorum belki yumurtalar çoğalır diye proxywomen üç aylık tedavi verdi üç kutu bakalım sonuç ne olacak sende yaz saraçoğluna bence bu şekilde değerleri düzelen çok insan var canım.

aaa canım kusura bakma herkes aldığı iyi sonuçları yazmış ilk sende gördüm bunuda öğrenmiş olduk
ay ben herkesi okudum bir heves bir heves hiç sektirmeden hazırlıyorum çayı yapıyorum fsh düşer kendimden hamile kalırım diye felan baktım adet oldum hemen fsh test verdim sonuç hüsran :KK70: :KK70: belki benim vücutla alakalı sanırım benim fsh yüksekken amh de yüksek ama ultrasonla muayene de yumurta rezervim sayılı :)

ay ben herkesi okudum bir heves bir heves hiç sektirmeden hazırlıyorum çayı yapıyorum fsh düşer kendimden hamile kalırım diye felan baktım adet oldum hemen fsh test verdim sonuç hüsran :KK70: :KK70: belki benim vücutla alakalı sanırım benim fsh yüksekken amh de yüksek ama ultrasonla muayene de yumurta rezervim sayılı :)
Benim de tam tersi çıktı doktor ultrasonda bir sürü yumurta gördü ama amh düşük nasıl oldu anlamadım

Kuzenime de sizin yaşlarınızdayken menapoza girdiğini söylendi ama çok kısa bir süre sonra 2.çocuğuna hamile kaldı

Benim 0.47 çıktı ama ultrasonda yumurta sayın gayet iyi dedi doktor
neye göre iyi acaba ? devlet hastanesinde doktor bakarken 4-5 yumurta için süper felan dedi özelde gittiğim doktor çok kötü bu durumda başlayamayız dedi :) ben artık doktorları anlayamıyorum

X