Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ettiniz tabi.
Erdoğan'a oy vermiş birisi olarak ben bile sinir oldum şuan. Bunlar yüzünden insanlar acayip acayip saçma ötesi komplo teorilerine boğulmuş durumdalar.
Seçim istediğin gibi sonuçlanmamış olabilir ama çık iki kelam et. Sana oy veren bir açıklama bekliyor sonuçta.
Bilmiyorum belki umduğu gibi olmadığı için çok bozuktur yani doğal bişey. Fakat böyle sessiz kalma lüksü yok İnce'nin. Kılıçdaroğlu olsa seçimi aslında biz kazandık oyumuz artı bla bla falan der geçer giderdi. Ama bu bu adam çıkıp en azından denedik hayırlısı buymuş demesi lazımdı.

beni ysk nın önünden bıçakla kazırsınız diyen akşener nerede?
50 bin avukatla ysk önünde yatıcam diyen ince nerede?
çok enteresan şeyler dönüyor.
Hem de çookk. Bu kadar sorumsuz olacağına inanamıyorum. Sen çağırdın oraya milleti, nerdesin? Akşener keza öyle. Kk yok hiçbir yerde. Ysk dan açıklama gelmeden seçim programı bitiyor ve saçma bir dizi giriyor.

Bir de aklımın almadığı ne biliyor musun? Bu adam 1 oy için 48 saat sandalye üstünde bekledi. Şimdi? Kaybetmekten ziyade sahipsiz, kimsesiz kalmış gibi olmak üzüyor.

Evet olayın bu yönlerini düşününce ben tamamen seçmeninin üzüntüsünü anlayabiliyorum, adayların mitinglerini de dinledim fikrim şekillensin diye, Muharrem beyin İstanbul mitingini dinledim, seçmeni 36 saat boyunca seferberliğe çağırıyorum dedi, çok net hatırlıyorum, herkesi sandıklara sahip çıkmaya davet etti vs. Şimdi seçim az çok resmî olmasa da sonuçlandı, ysk açıklama yaptı, bir ufak basın açıklaması yapılsaydı iyi olurdu.

CHP hep böyle nedenlerden kaybediyor, mantıklı bir açıklaması olmazsa, bunca sokağa çıkan, onlar için çabalayan insanlara doyurucu birkaç kelam etmezse artık ağzıyla kuş tutsa affettiremez kendini, CHP ilk defa kemikleşmiş Atatürkçü insanların oylarının da üstüne çıkmıştı bu seçimlerde, vekil oylarında oy arttırımı olmadı belki ama Cumhurbaşkanı adayında ciddi bir oy aldı doğrusu, bu oy oranını da kendine inandırmayı başardığı için aldı, şimdi insanların inançlarını yıkmaya hakları yok.

Atatürkçüyümdür ama CHP'li değilim, taaa Baykal'dan bu yana halkla bütünleşmeyi başaramayan bir parti çünkü CHP, tam bu tabuyu yıkıyorken duvara toslatıyor kendini yine.

Biz çok önceleri, birkaç yıl olmuştur garanti, CHP'nin halka yakınlık duygusunu veremediği, politikasının yanlış olduğu, Kılıçdaroğlu'nun parti başkanlığını bırakması gerektiği üzerine konuşmuştuk bir arkadaşımla, kulakları çınlasın gelmiyor artık siteye, CHP ya değişime uğramalı ya da kendini kapatmalı, kendi tabanında kaç vekili de küstürdü, partiden istifa etti insanlar.

ince nin bu şekilde bir gazeticiye adam kazandı diye mesaj atıp ortadan kaybolduğuna kesinlikle inanmıyorum.
chp ilk defa seçim kaybetmiyor.

hadi ince öyle akşener?
var bu işte bu iş.
aa ajansının 4 gün önce yanlışlıkla yayınladığı seçim sonucunu hatırlıyormusun?

hadi ince öyle akşener?
var bu işte bu iş.
aa ajansının 4 gün önce yanlışlıkla yayınladığı seçim sonucunu hatırlıyormusun?
Hatırlıyorum okumuştum burada, valla bilmiyorum, varsayımlar üzerinden gidiyoruz, tahmin yürüteyim derken spekülasyon yaratmaktan korkarım. Neredeyse seçmenleri adına ben arayıp hanımefendi beyfendi çıkında bir açıklama yapın diyecek hale geldim, onlardan ses çıkmıyor, partililerden de ses yok artık galiba.

Yarını beklemek en hayırlısı olacak gibi görünüyor.

Sosyal medyada komplo teorileri dönüyor.
İnce nerede diye yıkılıyor millet.
1 kişi de cıkıp evinde ya da surda burda sakin olun demiyor. Hepsi mi uyudu? Adamın sabahtan beri bir kare fotosu yok.
Ysk önunde sabahlayacaktı guya.
Eren Erdem garip guraba seyler yazıyor, pazarlıgı kabul etmiyorum bu secimi tanımıyorum diye.
Adam akıllı bilgi veren yok.
Beklicez 12ye kadar demek ki.

güya chp den biri çıkıp ince yorgunum dinleneceğim demiş eve bırakmışlar demiş.
bu gerçekse rezalet

Bence hic biri yatmamistir. Oy verilerini inceleyip karsilstirma yapiyorlardir diye dusunuyorum. Yalova'daki milletvekili secimi icin uc gun sandalye tepesinde oturan Ince Cumhurbaskanligi seciminde daha ilk saatlerde cekilip kosesine kacmaz. Kapali kapilar ardinda kimbilir neler oluyor. Emin olmadan ne umut verici, ne de moral bozucu bir aciklama yapmyacaktir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…