Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Işte olmamalı dediğiniz anda benim özel alanıma müdahil olmuş oluyorsunuz .
Hani diyorsunuz ya git o tepki gösterenlere tepkini sun diye iste siz ezanı Arapça dayattiginiz için size sunuyorum. Yoksa banane kim nasıl inanmış ibadet etmis,zerre umrumda değil .

Senle sabaha kadar tartisirim konusurum:) sorun degil ama muneye okey dedik bi kere:)

:)) Perinçek'i de ben dinlemedim abla bilmiyorum

Yakışmadı inceye saklanmak. Çık de"ysk yı bekliyoruz, hepinize teşekkür ederim falan filan" nedir yani bu gizem? Hadi o yok, kk da yok. E bunca insan sana güvendi, sığındı. Senin zor gününse seçmenin de zor günü. Böyle yapmamalıydı

Bir tuhaflik var bu iste.. YSKnin onunde, ilce secim merkezleri onlerinde insanlar binlerce sayilmamis oy cuvallari ile beklesiyorlarmis. Kimi YSKde hakimlerin bir kismi baskidan istifa etmis diyor. Tayyip'in balkon konusmasi da pek canli degil.. Digerleri kayip.. Zaten YSK sonucu aciklamadan Tayyip cikip kendi acikliyor cumhurbaskanligini.. YSKden hala onay yok.. Halk TV de CHPnin parti merkezinde degerlendirme yaptigini soyledi. Bir seyler donuyor ama bakalim..

Hmm oldu canim peki..

Fox tv spikeri İsmail Küçükkaya'nın Twitter hesabına bir bakın.
Twiti kopyalıyorum,

*İnce ile yazıştım; sorum üzerine tam cümlesi şöyle: “Adam kazandı.”*

Ama elbette çıkıp konuşması lazım. Gazetecinin tekine WhatsAppdan yazıp açıklama yapması müthiş absürt.

Yaw baska bir sonuc bekleyen insanmi vardi..
Zaten sonuc belliydi yani

Bunuda birinin fanatigi olarak soylemiyorum. Siyasetten hoslanmayan ve bu siyasetciyim diye gecinen teroristlerden hic haz etmeyen biri olarak soyluyorum.
Hepsi oyun..

Yalniz cogu kisi gariplik var diyor.
Bende bu surecler icinde turkiye icin endiseleniyordum. Allah hepinizi korusun ..

Bir yerde de boyle bir aciklama okudum:

Alıntı AYAĞA KALKIYORUZ İSYAN YAKINDIR. Şimdi sizlerle chp ankaradan önemli biri ile yaptığım bir telefon görüşmesini aktarıyorum elimizdeki verilere göre cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tura kaldı ancak tüm verileri giremedik yavaş yavaş giriyoruz ancak veri akışı çok bizim girişimiz uzun sürüyor sistemimiz çok iyi çalışıyor hem ysk dan hem de bizim müşahitlerden veriler sağlıklı geliyor Neden sonuçları girmiyorsunuz ya da bir açıklama yapmıyorsunuz dedim acaba sisteminrizde mi bir aksaklık var diye sordum akp ve erdoğan da gerçek sonucu biliyor o yüzden konuşma yaptı ve yandaşlarını sokağa saldı sonuçları gasp etmek istiyor eğer biz şu anda gerçek sonuçları açıklarsak türkiyede kan gövdeyi götürür o yüzden kılı kırk yararak seçim sonuçlarını ıslat imzalı tutanaklarla giriyoruz aynı zamanda ysk yı da izliyoruz saat 12 den sonra muhtemelen biz de önemli ölçüde sandığı girmiş olacağız o yüzden muharrem ince çok kararlı yürüyün ysk ya derse şu an olay olur ona göre davranıyoruz biraz ortalık sakinleşsin üstelik tayyip ankaraya dönüyor çünkü ankaranın deriin koridorları çok karıştı bu durumu çözmek için çare arıyorlar ama ince kararlı ysk nın önüne yürüyecek Devamı bu evet kamyonlarla ysk yı çevrelemelerinin nedeni de buymuş.

Ugur Dundar Halk tvde aciklama yapiyor. Gene gecersiz oylarda oynama varmis.. Sandiklarla oynuyorlarmis.. Cikip Ince ve digerleri aciklama yapsinlar diyor. Ince de yarim saat once tweet atmis daha oylarin yuzde 37si sayildi diye

Anadolu Ajansinin algi operasy
onu yaptigi soyleniyor... Tayyip'i kafadan yuzde 70 ile baslatip yuzde 50.5 ile secimi tamamlatma plani icinde hareket ediyormus. Yarini beklemek lazim, daha hic birsey belli degil aslinda.

Halk tv'de Bulent Tezcan aciklama yapiyor, ikinci tura kaldi diyor. Gorev basini terketmeyin diye uyariyor.

Ben de.
Artı olarak sandıkları bırakmayın 2.tura kalacak diye emin konusmalarının yarım saat ardından kazandı mesajını da anlamıyorum.
Twitterda şuan neler okuyorum bi bilseniz aklınızı kaçırırsınız yok ama engelde olamıyorum kendime okudukça okuyorum yakındır benim kafayı yemem

YSK ve ilçe seçim merkezlerinde bekleyenler olduğu doğru, bizim tanıdıklardan da bekleyenler varmış çünkü, daha sayılmadık oylar var deniyor ama sayılmayan oy sayısı 40 milyon dendi ama bunu diyenler benim bildiğim tanıdığım insanlar değil, o yüzden doğruluğunu teyit edemiyorum, abartı bir rakam ama hala sayılmamış oylar var demek ki ne kadarı sayılmadı çıkar ortaya.

İttifaktan niye sadece Karamollaoğlu açıklama yaptı, diğerlerinde ses soluk yok, keyifleri yoktur ama buradan da oy verenleri okuyunca seçmenine de hak veriyorum, bir teşekkür konuşması hak ediyorlardı, bakalım yine herşeyin bir açıklaması vardır diyorum, yarın düğüm çözülür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…