Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Hangi biriyle uğraşsın ki arkadaş?
Her partiye her adaya hakaretler yağdı. Tek tek incelemeye alsa yolsuzluğu ne ara yapacak :))))
Lütfeeeeeen aaaaaaaaa şşşşşşşşş sessiz olalım.
Erkenden gelin güvey olan bir CB var.
Dur bakalım daha neler olacak.

Veya çoğumuz gibi seçimin 2.tura kalacağı düşünüldü. Çevremde 1.tur Demirtaş 2.tur İnce diyen seçmenler de vardı. Acaba 2.tura kalınmayacağı bilinse çok bir değişiklik olur muydu?
Sanmıyorum ben sevmiyorum o partiyi kesinlikle ama kaç yıldır meclisteler ilk kez girmediler ya bu kadar büyük tepkiler
Eskiden bağımsız aday olarak girerlerdi partileri kapatilirdi ama şimdi böyle

Allah'a şükür vicdanım çok rahat. Ama bu gece burada o lafı duymak çok üzdü ki ben bu başlıkta hdplilerle bile tartışmış insanım ne diyim herkes kalbinin ekmeğini yesin.
Kaç gündür yazışıyoruz , biraz dikkat edilmeli söylemlere, devamlı yazışıp, fikirlerini bilmeden bu sözler söylenmemeli, ben kefilim sana

Ozel arabam yok toplu tasima tercihim , benzinin fiyati umrumda degil, et yemem pesketeryan olmaya calisiyorum, yiyecege para vermem cunku diyetteyim, dusunmem gereken bir cocugum yok o yuzden egitim sisteminin kalitesi umrumda degil.

Ben oy kullanmadim, oy kullananlara hakkimi helal etmiyorum.

Sen burada istediğini yaz, artık seninde bu ülkeninde başkanı RECEP TAYYİP ERDOĞAN.

Himm ayni gözlüğü seninde cikarmani tavsiye ederim zira kimlerle ayni safta durdunuz bir bak derim..demirtasin baskanlik ve milletvekili oylari arasinda neden bu kadar buyuk bir uçurum var kim verdi acaba düşünmek lazim
Güzel arkadaşım benim alakam olmaz senin o dediklerinle.
Hep diyorum yazayım yine benim vicdanım rahat. Atatürk'ün yolundayım bin şükür.
Sen rahat ol meşgul olma bunlarla.

Sen burada istediğini yaz, artık seninde bu ülkeninde başkanı RECEP TAYYİP ERDOĞAN.
Olabilir, değişen bir şey olmadı hiç seçim olmamış gibi davranabilirim hiç sorun değil.
Ben ülkemin haline üzülüyorum sadece.
Yoksa ha oldu ha olmadı ki bence olamadı.
Hala diyorum ben ikna olmadım ve asla inanmıyorum arkadaşım sen sevinebilirsin tebrik ederim

Aynen vallahi ben bekarim ev yok araba yok yiyeceğim tek bir boğaz
Burada 3 -4 çocuklu analar düşünmüyor evladının geleceğini ne yiyip ne iceceğini bana ne oluyor

Kaç gündür yazışıyoruz , biraz dikkat edilmeli söylemlere, devamlı yazışıp, fikirlerini bilmeden bu sözler söylenmemeli, ben kefilim sana
Teşekkür ederim deynep, keşke herkes haddini bilse. Burada haftalardır konuştuk tartıştık özellikle üslubunuzdan dolayı sana, METANOL ve T TubaSude ye teşekkür ederim. :)

Çok sevindim canım tşk.

Anlamiyom zaten :) gecen kadinjn birine soruyolar.. ne istion ne bekliyon:) ozgurluk isteyem:) hay Allam yaa

Benim şahsen kamu memuru olarak istediğim şey;beni arayıp bu dosyayı akp il başkanı soruyor, yok akp millet vekili aryor, yok ankara dan arıyorlar deyip sıradaki dosyayı es geçip o işleri yaptırmamalarını istiyorum. Hak yemek çok basit olmuş!! Vatandaşa hizmet etmek için kamu görevlisi olduk başkalarının çıkarı için değil.
Bir de seçim dönemlerinde iktidar partisinin vaatlerini yapmak için para dağıtan birimleri eşşek gibi çalıştırıp borç çıkartacak birimlere işleri durdur emrinin olmamasını istiyorum.

Sence çok şey mi istiyorum:)Gerçi çok şey istiyorum ama buraya yazarsam bitmez.

Bu arada yapılan hizmetler dul, yetim insanlara! bunların işinin başka birinin için aksması ne kadar doğru?

Kız ne diyorsun oyle burda herkes gergin birakın tartışmayı yaaa herks partisini savunuyor. Tamam yeri geldi sinirlendik,tartıştık,birbirimizin kalplerini kırdık ama değmiyor inanın öyle ya da böyle bir gun mutlaka hak yerini bulacaktır.iyi geceler Kk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…