Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bu ulkede mini etek yasaklandida benim mi haberim yok:) kimseye birsey dendigi yok.. kapalida acikta olsa insan olsun yeter

Valla ne bileyim gayet düzgün düzgün açıklama yapıyorum, kimseyi kırmayım, ağzımdan yanlış bir şey çıkmasın diye. Siz gelip yasak mı vardı diyorsunuz, ne diyeyim cidden yorum yapamıyorum. Çünkü diğer her şeyi görmezden gelip tek bir noktaya odaklanıp değişik bir yorum yapıyorsunuz. Bu arada 16 sene önce ben liseye başlamıştım ve kuyruk muyruk yoktu, ben hiç görmedim, tahminim o ki benden on yaş büyükler de görmemiştir. İkinci dünya savaşına girmemek büyük bir nimetti o dönem ülkemiz için, yokluk vardı elbette, çok enteresan şekilde kullanılıyor bunlar. Teknolojinin gelişmesiyle doğal olarak gelişen şeyler icraat olarak anlatılıyor. Ne bileyim bazen şaşkınlıkla izliyorum.

Ben büyüğümden dinlediğime bakmam. 25 yaşındayım. Şu ömrümde öyle bir kuyruk görmedim. Aaa pardon yoksa kuyruklar da mı AKP sayesinde bitti?
Kuccukmussun minnos:) senin o kuyruklari gormemis olman yasanmadigi anlamina gelmiyor :) dalga geciyonda bari adabiyla yap kuccuk hanim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…