Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Tabikide babam yapmadı yabancılar yaptı :) tabi ki yapack ne için cb oldu aman ne konuşsam boş herks desteklediğini savunacak , birde yazarken uslubuna dikkat edersen sevınrım
Yabancılarımı yaptı sadece gülüyorum ne diyeyim bukadar da cekememezlik olmaz

Onlar baska mevzu bence...
Diger partilerin oy bolme politikasi diye dusunuyorum.

O başka bu başka ben size nasıl cevap vereyim ki ?

Kim verdi bu bilgiyi ? Yanlışlık payı var mı

kesin bilgimi
o kadinda bu kapasite varmi acep

Yok ya ihtimal bile vermem

Zaytung haberi dikkate almayın

: ))) size özelden yazmıştım ya bakın doğru şeyleri yazmışım : )))

Şikâyet edin ...
Ettim sonuç yok.

İmza toplayalım dedik. Oturanlar değil ev sahipleri imza atackmış kimi dairelerin ev sahipleri başka şehirlerde olmadı yani.

Üstüne üstlük öyle güzel bir komşu ki, siyah temiz çamşırlarımın üstüne çamşır suyuna batırdığı banyo paspasını asıyor. Aşağıda rengi atmış çamaşırlarla sanat eseri ortaya çıkardığını zannediyor.

Neden Tayyip yüksek oyla başlayıp düştü biri bana açıklama yapsın ben anlamadım pek normalde sonuç yükselir düşmezki bu Nasıl matematik
Siz daha önce seçim takip etmediniz mi?
Açılan bölgeye göre oy oranı değişir. İlk hangi bölge veri girdiyse ve ordaki oylar ne ise yüzdeye vurulur. Büyük şehirlerdeki oy sayısı ve çeşitliliği oranı arttırır veya düşürür.

E vermislerse nolmus bunda yasalara aykiri bisey mi var isteyen istedigine oy verir degil mi

Yasalara aykırı değil ben de muhalefete oy verdim ama hdp terörle şiddetle arasına mesafe koyamadı o yüzden insanların yadirgamasi normal Fox'ta halen teror orgutu değil diyor benim arkadaşımın kardeşi Ankara PKK patlamasında oldu bu insanların oy vermek istememesi normal

Çok komiksiniz beeee
Babanmi yaptı marmarayi, avrasya tünelini, 2 köprüyü, hastaneleri ve sayamadığım onca yenilikleri??

Heyt be yol yaptı yol! Aç bakalım 16 yıl önce Türkiyede ki ağaçlık alanları ve şimdikileri. Aç bakalım kaç tane fabrika satılmış. Evet yaptığı köprüden ''sadece parası olanlar geçsin'' dedi ve ücreti 110tl yaptı. Ülke inşaatla mı kalkındırılıyor sayın çok zeki arkadaşım? Bu yolda devam arkadaşlar! Burada müslümanım adalet istiyorum diyorsunuz ama tecavüze, istismara sesiniz çıkmıyor. Ne güzel kafa valla

Zaten Ysk'ninki olmasi gereken degil mi? Bunlar devlet'in verileri degil mi? Eh bunlar Aa'la catisiyor. Ne diyorsaniz deyin. Bu durum normal degil. Umarim chp buna karsi gelecektir.

Her sandığın son sonucu mühürleniyor.
O sonuçlar sandık başındaki CHP müşahitlerinde var zaten.
Sonra YSK internetten sandık sonuçlarını açıkladıklarında karşılaştırma yapılıyor.
Farklı olan varsa itiraz ediliyor.
Eğer bu aşamalardan önce yanlışlık olacağını düşünüyorsanız, bugün sandıkların başında olmalıydınız.
Seçim sırasında gidip seçim boyu takip edebilirdiniz.
Sonrasında da sayımı da aynı şekilde takip edebilirdiniz.
Ki yapan çoktu.
Daha önce de yazdım, ben seçimde sadece Doğu icin bir şey diyemiyorum.
Çünkü adam çıkıp bizde erkek oy kullanır kadın kullanmaz diyor,
Aşiret meseleleri vs var..
Dinamikleri farklı.

Abla şu akp seçmeninin yere göğe sığdıramadığı bir devlet hastanesine git MR 6 ayda çekiliyor değil mi ?

ama özel hastaneye git hemen çekiliyor.

İşte onun gibi bir şey bu ...

Hdp ağrıda oyları çalmaya çalışırken yakalanmış off yaaa... hdp nasıl barajı geçer.. incenin oyları chp den yüksek.. demirtaşın oyları hdp den yüzde 3 aşağıda.. yorum sizin

Kusura bakmayın nolur o size değildi. Bazı yorumlara kızıp yazmıştım göndermekten vazgeçtim taslak kaydetmiş.

Görgü bilmeyen insan işte. Üst komşum ben çamaşır asarken üstümden silkeliyor. Yaptığın çok ayıp dedim bana demediğini bırakmadı. Deli dedim uzak durdum.
Sizin komşuda inşallah taşınır da rahatlarsınız. Çok zor bilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…