Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Acik soylemek gerekirse cemredeki akp lilerin cogu baskanlikta erdogana mecliste mhp ye verdi. Sebebi ise baraj altinda kalmasini istemedigimiz icin

Anlıyorum. Sonucta yine mhp kazandı.

“Çok şey istiyorsun maalesef. Evet lider ama karizmatik kısmına katılamayacağım.
Bu ittifak mecliste nasıl olcak merak ediyorum çünkü mhp nin doğuya bakışı farklı akp nin doğuya bakışı farklı. Bana göre bahçelinin çok söz hakkı yok. Bu zamana kadar akp hiç b ir partiyi dikkate almadı burada mhp yi dikkate alacak mı bilemiyorum.”

Gösterişte açmanın bir anlamı olur mu bilemiyorum
Vallahi cemevini açmaktan ziyade Diyaneti özerklişterseler daha iyi. Cemevini biz idare ederiz. Herkes kendi ibadethanesine para ödeyip, hizmet etsin.

Guya demokratlar baska goruse fikre tahammülleri yok... sonrada demokrasiden bahsediliyor ya bende bunu komik buluyorum..
Aynen ya valla madem konusmican hic yazma o zaman. Cevabin yok mu hic cevap verme ya da yazan kisi umrunda degil mi? Ee yazma o zaman...bi hor gormeler kucumsemeler..tebrik etmekbu kadar neden zor?

Kızılsa da, haklı bulsanızda, HDP ile birlikte mitinglerin de etkisi var. Sert, sinirli tavrının etkisi var, var da var...

Ay inan artık yazasım kalmadı be deynep.
Bosver olan oldu artık anlamı yok hdp ile miting yapmıs mı yapmamıs mı.
2.tur için umutluydum olmadı.
Buna mahkumuz demek ki. Fazla söyleyecek sözüm yok.

Biri özel sektör biri devlet. AA'ya inanmıyorsanız YSK'yı bekleyin. Sonuç itiraz edilen sandıklar kadar şaşacaktır bu da binde biri geçmez.

AA anlık sonuçları merkeze yolluyor çok hızlı bir şekilde YSK ise kayıtların son halini bekliyor.

FOX'u açıp biraz izleyin tek tek anlattılar neden böyle olduğunu.

Yalnız hdp cb seçimlerinde %7.5 mv.seçiminde %10 u geçiyor neden acaba...hdpli gene hdpli ama barajı geçmesine sebep her 4 kişilik aileden birinin hdpye oyunu vermesi mi

Canım sen ben çocuğumuz ressam piyanist balet balerin olsun isteriz.Sanatla işi olmayanın sanatı meslek saymayan güruh için bunların okulu konservatuarı olup olmaması birşey ifade etmiyor ki. Bir sosyal medya platformunda tesadüf takip etttiğim birine birisi kızlarının evişi yapmasını överken ki küçücük kızların başı kapalı 30 yaşında gibi giydiriliyorlar, piyano mu çalsın istede de almazdım göndermezdim hepsi batı özentisi ded ya daha hiçbirşeye şaşırmam!!

Saadet partisinin 1 vekil dahi olsa meclise girmesi, bu ülkeye çok büyük bir katkıdır.Çünkü medyanın nerdeyse hepsi siyaseti ve muhalefeti gerçekten hakkıyla yapan bir parti olmasına rağmen, tek bir haber yapmıyorlar hakkında.

Onun haricinde teröre destek veren milletvekili adaylarının bulunduğu bir partinin barajı aşıp meclise girmesi, beni yine çok üzdü..

Son olarak milletteki tayyip hayranlığı bitmediği sürece bu düzen böyle devam edecek gibi. Adam boşuna dememiş demek ki "ceketimi koysam kazanırım" diye :/

Hayırlı olsun :)

Suriye bataklığına saplanmamızın sorumlusu kim? Siz cevabı çok iyi biliyorsunuz. :)
Ailece tatillere çıktıkları Esad ABD'den gelen emirle bir anda diktatör Esed oluverdi.
Vallahi şimdi sizinle hiççç bunları tartışamayacağım zira malumunuz BALKON KONUŞMASI var onu bekliyorum
sadece şunu söyleyim ve sizde objektif bir biçimde araştırın rica ediyorum. Bulunduğumuz coğrafyada arap baharı, terör vs vs bahanelerle batı ülkeleri tarafından tarumar edilmemiş bölünmemiş kaç ülke var? Bir iki tane falan maximum, ve bunlardan biriside Türkiye. Nasıl bir tehlike altındayız aslında, nelere göğüs geriyoruz farkındamısınız... Birazda takdir edelim lütfen.

Yaaaa en çokta su hamam böceği avcısı Ugur Dündar'a acıdım. Yaziiiiiiiikkkk trt genel müdürü olacakti vah vah. Ne cektin be Uğur:)

Ceketi guzel ama:)

Oyyyy şu an dönmem yolundani açıp cosmak istiyorum...ama barajı geçen yüzünden kendimi toparlayamıyorum.Heleki bunu nasıl gectigi düşüncesi ya da şüphesi diyelim !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…