Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Oy kullandığım sandıktaki görevliler çok başarılıydı. Gittiğimizde sıra yoktu. Güleryüzlüydü hepsi, gergin bir ortam yoktu.
Gergin gelen olsa görse bunları rahatlar o derece :)
Nasıl geçiyor göreviniz diye sordum,
Her şey yolunda, çok rahat, oy kullanma oranı da yüksek olmasına rağmen hiç yığılma olmadı, hiç tartışma olmadı, gibi şeyler söylediler.
Sayım sırasında da sıkıntı olmayacağını düşünüyorum. Birbirleri ile de uyumlu görünüyorlardı.
Binadan çıkarken kadının birinin söylendiğini duydum sadece taraflı şekilde ama yaşlıca bir kadındı. Yani hürmeten kimse cevap vermez :) içindekileri de döksün ziyanı Yok :))

ibrahim tatlises mi?
chp mi ..
pkk lilarin cenazelerine kadar gittiler
camur atmak isiniz degilmi
AKP'Lİ ENSARİOĞLU'NDAN TERÖRİST CENAZESİ AÇIKLAMASI!
28 Mart 2016 Pazartesi 15:30
Geçtiğimiz günlerde Mehmetçikle girdiği çatışmada öldürülen teröristin taziyesine katıldığı ortaya çıkan AKP milletvekili Galip Ensarioğlu, daha önce de bu gibi taziyelere katıldığını ve yaptığının suç olmadığını söyledi.
teröristin taziyesine katıldığı ortaya çıkan AKPmilletvekili Galip Ensarioğlu, daha önce de bu gibi taziyelere katıldığını ve yaptığının suç olmadığını söyledi.
http://www.haberalp.com/guncel/akpli-ensarioglundan-terorist-cenazesi-aciklamasi-h74148.html

pkk yı temizliyor sirayla
ziyaret etmiyor ya

Kasedi masedi bırakalım geleceğimiz ,çocuklara bırakacağımız ülkeyi hayal edin.
Iki turlude hayal etmekte zorlaniyorum:) dikkatimi ceken birsey varsa o da bazilarinin fazlaca hakaret ettikleri sirf akpli diye.. sirf bu yuzden nefret kusmalari.. valla inanilir gibi degil.. bu ulke hepimizinse kotuye gidiyor diye sevinmek.. avro cikti diye sevinmek.. pattis sogan pahalandi diye sevinmek.. gercek bi akpliyede chpliyede yakismiyor. Secimden sonra o patates soganlar ellerinde patlayacak

Çalışmadığı yerden sordun

pkk yı temizliyor sirayla
ziyaret etmiyor ya

Çok büyük konuşuyorsun

Kadınla erkeğin yan yana olduğu.
Her berabercene İzmir marşının söylendiği.
Herkesin birbirine saygılı olduğu 5 büyük takım taraftarının yan yana fotoğraf çektirdiği..
Elde Türk bayraklarıyla son nefesimize kadar bağırdığımız..
Alanın hınca hınç dolduğu yerin göğün inlediği mitingdi.

Kırmızı pantolonum beyaz ATATÜRK tşörtümle elimde TÜRK bayrağımla ..

Artık TAMAM diyoruz

Kotuye gidiyor diye sevinmiyoruz.bu hale getirenlere kiziyoruz.insanlarin gozu hic bise gormuyor ekonomi bu haldeyken hala nasil savunuyorlar anlamiyorum.tam tersi chpnin adini duyan cin carpmisgibi davraniyor o teroristlerle beraber sen teroristmisn diyorlar.sirf hayir verdim diye gorumcemin arkadasi sen teroristmisn dedi akpartililerin cogu bu muameleyi gosteriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…