Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Yahu hile yapan bir partiden ulke yönetmesini bekliyoruz ama ben beklemiyorum bu partiden bir şey artık, ama başaracağız ,başaracağız birleşeceğiz ,kazanacağız .

Haklarını yemeyeyim buradaki sandık görevlileri güzel çalışıyor, çok sakin geçer seçim zamanları, en azından ben kötü bir olaya şahit olmadım, gideriz görevliler çanta telefon uyarısı yapar, oy pusulamızı alıp işlem tamamlanınca sandığa atarız hayırlı olsun deyip çıkarız, geçen seçim valla bir baktım oy verilen anda çekilen fotolar sosyal medya da ne oluyor dedim, yasak çünkü.

Burası da güzel sakindi. Ben bir müddet bekledim dolaştım hatta bir de baktım Suriyeli var mı diye. Hiç görmedim burda . Olur diye düşünmüştüm halbuki.
Normalde çok kalabalık olur burası inanılmaz sakindi.

Ne korkmuşsunuz yahu.. bir canımız var bir kere ölürüz.. zaten bir gün ölücez şanımiz yürürdüı :halay:
Orasi olede hayatim..korkmak degil.. dusman karsinda olsa ok ama bu adamin sizmadigi yer mi var.. valla daha ellerinde kimlerin neleri vardir acaba? Bi ulkenin boyle bir duruma gelmesi korkunc birsey

Alttaki post bana cvp olarak verilmedi en azindan repost yapilmadi..

Yukardaki 17 araliga insniyorum dedi.. buna ne gibi bi itirazim olabilir

yani fetönün elinde ince vs bir sürü kaset olduğuna inanıyorsun ama bahçelinin kaseti olduğuna inanmıyorsun.
sonuç olarak bu mu demek istediğin?

Ibrahim tatlises ile beraber. Hani onun ile beraber haburda pkk'lilari karsilamisti. Hatirliyor musun?

Ayni Tatlises bide meydanlarda "Ido üsüyordu, Erdogan'in sayesinde gaz takildi" diye yalan atiyordu. Sirf yalaka olmak adina.
Arkasinda hem lakayt, hem suc olan bir selfie ceken bir er var.

Ha bide en güzelini söylemedim. Kimin moreli? Fazla asker göremedim ben. Süriyeliler, Türkiyede keyif catsin, bizim asker Sibel Can'a mi muhtac olsun?
ibrahim tatlises mi?
chp mi ..
pkk lilarin cenazelerine kadar gittiler
camur atmak isiniz degilmi

yani fetönün elinde ince vs bir sürü kaset olduğuna inanıyorsun ama bahçelinin kaseti olduğuna inanmıyorsun.
sonuç olarak bu mu demek istediğin?
incenin polis memurune ettigi hakaret ses kaydini diyorum ben..bahcelininde olabilir mi dersin? Varsa onunda zamani vardir bence.. yahu milletce paranoya.. kime guvensek elimizde patliyo

ibrahim tatlises mi?
chp mi ..
pkk lilarin cenazelerine kadar gittiler
camur atmak isiniz degilmi

Ben acikcasi Tanrikulu'yu sevmem. Ve bunu yapan bir vekil. Dogru oldugunu savunmam cünkü dogru degil.

Peki akp'li bir vekil degil, baskani ve bu ülkenin cumhurbaskani bunu yapan. Pkk'lilari davul zurna ile karsiladi. Megri megri diyerek. Öcalana sayin dedi. Onun ile irtibata gecti. Yahu Barzanin bayragi Ankarada astilar.

Yani eger chp'nin yaptigi seni o kadar rahatsiz ediyor ise, niye akp'nin yaptiklarina "camur" olarak bakiyorsun? Yada eger akp'ninki hata ise, niye chp'ninki hata degil?

Son bir soru, eger hem akp, hem chp'nin yaptigi kötü ise, niye iyi partiye oy vermiyorsun da halen akp'ye y veriyorsun?

incenin polis memurune ettigi hakaret ses kaydini diyorum ben..bahcelininde olabilir mi dersin? Varsa onunda zamani vardir bence.. yahu milletce paranoya.. kime guvensek elimizde patliyo
Polis memuru değil. . TBMM misafirhanesi resepsiyonusti. Eğer başka kaset çıkmadıysa.
Bahcelinin ki dedikleri öyle kaset değilmis..

X