Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
IMG_20180624_092327_154.jpg

Siz ve sizi koruyanlar burada olunca gercekten cok cok seviye dusuyor. Erdoganin yaninda Hulya kocyKoçyhanm olunca kadina linc, sizinkinin yaninda makyajci olunca beyefendi olunuyor . Ben sizinle bir olamam allahima hamdolsun.

Hanımlar,
tüm seçmenlere bütün adaylar için diyorum, adayların vaadleri, daha önce seçilmişlerin icraatleri üzerinden eleştiri yapın ama bence adayların namusuna iftiraya girecek şeyler yazmayın, hepsi evli barklı insanlar, eşlerini, çocuklarını, ailelerini üzecek şeyler yazılması hoş olmaz.

Yaw hadi tayyibide sevmeyelim ama digerleride iyi degil .. bunu gectigimiz gunlerde gorduk bol bol ornegi var.. bi insan sirf hile olsun diye patatesi sogani tarlaya doker mi? Bekletir mi? Siyasi birinin Bu kadar kufurlu ses kaydini dinlemedim daha once.. gelip bu adam kurtarcaksa ulkeyi hepten hapi yuttuk gecmis ola

Seçimde sevdiğim sözler ;

14:10 itibariyle sandık çıkış anketi :
DOLAR : 4.67
EURO : 5.48 Benzin,
LPG ve Dizel de meclise girecek gibi görünüyor :/
Soğan ve patates bıçak sırtı
Offfffffff yaaAaaaaaaaAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa arabamı satıyorum bisiklet alacağım :bicak:

Siz ve sizi koruyanlar burada olunca gercekten cok cok seviye dusuyor. Erdoganin yaninda Hulya kocyKoçyhanm olunca kadina linc, sizinkinin yaninda makyajci olunca beyefendi olunuyor . Ben sizinle bir olamam allahima hamdolsun.
Iste bole.. ak partili olan yalaka:) digerleri devrimci cagdas magdas:) yorma bence.. hic biri sut gibi ak degil..

Hanımlar,
tüm seçmenlere bütün adaylar için diyorum, adayların vaadleri, daha önce seçilmişlerin icraatleri üzerinden eleştiri yapın ama bence adayların namusuna iftiraya girecek şeyler yazmayın, hepsi evli barklı insanlar, eşlerini, çocuklarını, ailelerini üzecek şeyler yazılması hoş olmaz.
Evet

X