Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
He kalp dersen değişir tabii, kalbinin anahtarına varım ama herkese mi kalbinin anahtarını vereceksin :KK42:
Tabiki benim kalbim yuregim temiz minnos şeker bal olan herkese açık valla:KK36: al al dolmadı. :rolleyes:Kendileri bile isteye kalbimin penceresinden atlayanlar olsada genduleru bilü:temizlik:

Arkadaslar suan Şanli urfada cok buyuk olaylar olmaktaymiş. Baro olaylara yetisemiyormus akp disinda hicbir partinin sandik musahitleri okullara sokulmuyormus. Chp li sandik musaitlerinden hastanelik edilenler olmuş. Suan sanli urfada gostermelik bir secim yapiliyor akp kendi calip kendi oynuyor. Acilen sanli urfa secimleri iptal edilmeli

Arkadaslar suan Şanli urfada cok buyuk olaylar olmaktaymiş. Baro olaylara yetisemiyormus akp disinda hicbir partinin sandik musahitleri okullara sokulmuyormus. Chp li sandik musaitlerinden hastanelik edilenler olmuş. Suan sanli urfada gostermelik bir secim yapiliyor akp kendi calip kendi oynuyor. Acilen sanli urfa secimleri iptal edilmeli

eren erdem yazmış iptal ediliyormuş o sandıklar.

https://mobile.twitter.com/erenerdemnet bazı sandıkların iptal bilgileri geliyor.

Peki iptali kime yarayacak. Şimdi orada oy kullanan gercek vatandaşın oyu da gitti değil mi? Hile hurda ile seçim almaya çalışıyorlar.
İptal olunca tekrar edilmesi gerekmiyor mu?o_O

Haklısınız insanların hakkını gaspedip aynı zaman da vaktini de çalıyorlar, en temel hakkını ne şartlarda kullanıyor insanlar.

Hangi bölgelerde sıkıntı var?

30.000 suriyeliye vatandaşlık verildi bilgisi doğru mu yoksa komik olmayan bir şaka mı arkadaşlar ?
Ne guzel valla tabi adamları boşunamı besledı yıne dıyorum yıne dıyorum kadına ccga yaslıya hastaya tamam yardım edelım ama adam senden benden saglam gdıp yurdunu koumuyor burda bızım hakkımızı yıyor bu nasıl iştir ya ama tabıkı hiç bişey karsılıksız olmaz o besledı onlarda oy verecek

X