Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
okula giden çocuğu yok zaar.
bilgisayar vermiş miş. bir kitap dağıtmakla bedava eğitim olur sanıyorlar.
ilk okula yazdır bakalım çocuğu. kayıt parası, bilgisayar, sıra, dolap, perde,projeksiyon bunları kim alıyor.

Elinin altında internet olan insanların araştırmadan böyle inanmasına hem üzülüyorum hem sinirleniyorum gerçekten. Ya da biz başka bir ülkede yaşıyoruz muhalifiz diye ülkenin güzelliklerini güçlü türkiyeyi bizden saklıyorlar bilemedim :KK53:

aynen 43 yaşındayım ek olarak fındıkta dağıtılırdı.
buzdolabı gibi her şey akp nin mahareti sanan kafalara yazık.
Buzdolabı için şunu söyleyeyim annemin buzdolabını 10 sene önce ben değiştirdim yeniyi getiren çocuğun elinde pastan dağıldı ama Allah'ı var hala çalışıyordu bir de babam onu zamanında maviye boyamıştı çocuk bana abla bu ev müze mi demişti :KK70:Kendimi bildim bileli buzdolabımız vardı yani çamaşır makinemiz yoktu ama teyzelerim de vardı ama biz de fakirlikten yoktu babam da elde yıkasın kafasındaydı :KK70:

Şu an Kılıçdaroğlu'na kızsanız da O aday olsaydı yine CHP seçmeni olarakO'nu seçecektiniz ama:deli:

CHP seçmeni olduğumu nerden çıkarıyorsunuz?
33 yaşındayım ilk defa CHP’ye oy vereceğim. He merak ettiğiniz Kılıçdaroğlu aday olsaydı cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ona oy verir miydim sorusu ise, hayır vermezdim. Çünkü onun cumhurbaşkanlığı için yeterli vasfa ait olduğuna inanmıyorum.

Ünlem işareti ta 80 lerde bile var olan bir şeyin yeni gibi lanse edilmemesi gerektiğine dikkat çekiyor sadece...

Benim orda anlatmak istediğim yeni olması değildi zehirlenmeler oldu denildi ben de 4 senedir oğlum içti birşey olmadı dedim. Ayrıca tablet dağıtıldı deniliyor benim olduğum yere dağıtılmadı çünkü burası maddi olarak iyi olan bir bölge. Ama 5 km ilerde olan okullarda dağıtıldı orası gecekondu bölgesi. Herkes herşeyden eşit faydalanamıyor. Bizim okula projeksiyonları biz aldık ama yine dediğim yerdeki okullara devlet taktı. Ben aidatımı verebiliyorum ama veremeyecek durumda olan insanların yaşadığı yerdeki okullara belediye başkanı maddi yardımı kendi yapıyordu.

X