Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
“16 yıl bu fakir milletin paralarıyla milletvekili maası aldım, hakkınızı helal edin” dedi yaa.

Helal olsun!..
Tam o sırada ntv yayını kesip sayın cumhurbaşkanının haberini yayınladılar!, İnce nin sonraki laflarından endişe mi ettiler ne.

Bu sefer başka deyip umutlanıyorum en son Karayalçının Ankara için aday olduğunda bu heyecanı hissetmiştim o yüzden aynı zamanda korkuyorum. Allah yüzümüzü güldürsün, inşallah Muharrem İnce Cumhurbaşkanı olur...
Ülke olarak gerçekten artık bir olma zamanı. Birbirimizin ırkını, inancını merak etmek yerine ülke ekonomisini, çiftçiyi, eğitim gören çocukları merak edelim. Allah ım sen büyüksün inşallahhhhh inşallahh İnce Cumhurbaşkanı olur:dua::dua::dua:

Eğer bu seçim mevcut iktidarın seçilmesiyle sonuçlanırsa ülkem için karamsar düşüncelere kapılacağım. Umarım o kötü senaryolar gerçekleşmez:KK43:

Bunun devamı paran varsa oku, paran varsa hasta ol, paran varsa yaşadır...

Müstehak hepsi müstehak beter olsunlar diyesim geliyor biz de içindeyiz...gerçi benim tuzum kuru halk tabakasının en son dokunulacak zarar görecek kesimdeyim...ben bittiğimde memleket batmış tası tarağı topluyor demektir...he o durumda da giderim köyüme toprağım beni besler ne verirse onu yerim... Olmayan düşünsün...

Bunun devamı paran varsa oku, paran varsa hasta ol, paran varsa yaşadır...

Müstehak hepsi müstehak beter olsunlar diyesim geliyor biz de içindeyiz...gerçi benim tuzum kuru halk tabakasının en son dokunulacak zarar görecek kesimdeyim...ben bittiğimde memleket batmış tası tarağı topluyor demektir...he o durumda da giderim köyüme toprağım beni besler ne verirse onu yerim... Olmayan düşünsün...
Benden de o kadar... üstelik bende çoluk çocuk da yok.. niye kendimi paraliyorsam adil düzen diye...

Son düzenleme:
Hemi de 3 tane soğan 4 tane patatissss :KK45:

Eki Görüntüle 2159965

Sana loto çıktı kesin saklıyorsun yani Benimkilerin bazısı çürümüş ağıt yakacaktım. Püf nokta önce gazeteye sarıp sonra torbaya koyup bağlayıp buzdolabı sebzeliğine koymak lazımmış sıcaklarda aman gözümüz gibi bakalım ben yastıkaltı yapmayı da düşündüm gerçi:KK45:

Ocu bucu şucu diye hepimizi ayrıştırdılar Allah bunları kahretsin .. adil düzen getirecek herkese eşit olacak kimsenin hakkına kılık kıyafetine namazına niyazına açıklığına kapalılığına karışmayacak düzen getirecek biri gelsin yeter !! #Değiştir !!!!

Üretime geçecek dışarıya bağlı olmayacak çiftçiyi kalkındıracak kendi toprağımızı madenimizi canlandrıp kullanacak yabancıya peşkeş çekmeyecek biri gelsin !!

Ben bunu görmüştüm sabah da yüklenmedi video... benim ne hakkım varsa helali hoş olsun...
Amerika dan hangi dostu aramış diye geh geh gülenler.. fetö ile bir resim cikaramadilar hala.. Shop unu nasıl yapmadılar hayret...

E daha baktılar yemiyo.. Daha fazla pisleyemediler... Güneş balçıkla sıvanmıyor..zorlamaya gerek var mıydı? Elli kere bana bulaşma... Sen kendini anlat ben kendimi....Ben sana kendimi ezdirmem, hiçbir lafın da altında kalmam dedi..
Her bulaştığında çuvalladı... Sahte broşürler bastırarak da karalamak istedi.. Ama yinr olmadı... Olmaz..!

Benden de o kadar... üstelik bende çoluk çocuk da yok.. niye kendimi paraliyorsam adil düzen diye...
Adaletsizlik haksızlık karşısında Dilsiz şeytan olmamak için. İçinizde hak, adalet duygusu varsa kendiniz için olmasa da savunursunuz haksızlığa uğrayanın hakkını, onlar için mücadele edersinz. Ama sorun hakkını aradığınız insanların halinden memnun olmasıdır...

Köye yerleşmek bana da mantıklı geldi. ☺️

X