Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

sinope ben mahkeme -dava-süreç hakkında çok şey bilmiyorum, hukukçu değilim.Ancak bugün sen yazınca baktım bununla karşılaştım.Yanlışmı anladım bilmiyorum ama istenmiş olmuyor mu ?2014 yılında istenmiş ama.

Ömer Seyfettin'in Diyet hikayesi aklıma geldi bunu okuyunca nedense..

Ama o kayıtların orijinal olup olmadığının kararını verecek komisyona izin yok.. İstemiş hakim amaaaa bilirkişi raporuna izin yok... Hakim neye göre karar verecek?

Direk okuyunca “konuyla ilgili bir inceleme yoksa yapılıp sonucunun bildirilmesi” demesi gerekmez mi? Genelde kamu işlerinde yazıdan bir şey çıkartıp işlem yapılma nettir. Ne istendiyse onun cevabı verilir.

Bu arada sohbetin arasına dalmış gibi oldum kusura bakmayın.
sinope_

İsmet İnönü sorar:
”Kemal sana göre dünyanın en zor işi nedir?”
Atatürk cevap verir:
”Türk milletini ayağa kaldırmak der. Ben en çok bu noktada zorlandım.”
Atatürk devam eder “İsmet, şimdi bana bundan daha zor bir şey var mı diye sor” der?
İnönü sorar “Var mı” diye ?
Atatürk cevap verir:
HAREKETE GEÇİNCE BU MİLLETİ DURDURMAK...

Sanırım son iki gündür olan mitingler bunu gösteriyor. Görüyoruz ki bir sürü bıkan artık tamam diyen gerçek anlamda tek yürek olmuş insan var.

Ama o kayıtların orijinal olup olmadığının kararını verecek komisyona izin yok.. İstemiş hakim amaaaa bilirkişi raporuna izin yok... Hakim neye göre karar verecek?
getirmiş mi ? orjinali getirilincemi bilirkişi isteniyor.Harbi anlamadım

Hiç sıkıntı değil:) neden kusura bakayım.. Eksik olanı tamamlamalyız:)

bu siteyi öğlen bulmuştum şimdi tekrar bakındım yok .Ekran fotoğrafı aldığım bölüm bu .kopyalama yapıştır yoktu.

getirmiş mi ? orjinali getirilincemi bilirkişi isteniyor.Harbi anlamadım
Canım zaten elde orijinal kayot var.. Onda sıkıntı yok davacıdan yana.. O kaydı inceleyecek bilirkişiye izin yok anladın mı? Getirecek ama muhattap olması gerekene izin yok..

Bugün haberde izledim; patates soğan fiyatının artışına sebep olarak aracılar gösteriliyor yine.. Ne kadar doğru bilmiyorum ama bu aracılar aradan kaldırılacaktı diye bir söz verilmişti. Bu da seçimden sonraya mı kaldı?

onu bugün izledim haberlerden, toplam üretim ve tüketimin %2 si ithal edilecek dendi.Bir önceki olduğunu nasıl anlıyorsunuz fotoğraf aratma yapılıyor sanırım .Birde video var ama çok küfürlü paylaşmam mümkün değil.Tarlalara saçılmış patateslerin videosu.Ama bir görsel daha

Canım zaten elde orijinal kayot var.. Onda sıkıntı yok davacıdan yana.. O kaydı inceleyecek bilirkişiye izin yok anladın mı? Getirecek ama muhattap olması gerekene izin yok..
orjinal kayıt kılıçdaroğlunda mı ? Orjinal kayıt var .Montaj değil bunu mahkemeye sunmuşlar ve kabul edilmemiş öylemi ? Ve bu böyle haber sitelerinde dolanıyor ve resmi bir açıklama yapılmıyor.Ayy vallaha ben bu işten bişey anlamadım . En iyisi bana anlatma anlamadığım için ne cevap vereceğimide bilmiyorum

Onu da gördüm.. O küfürlü videoyu... Ben inanmıyorum ama bunu ne için söylüyorum biliyor musun? %2 bile olsaa neden ithal ediyoruz .. Bak bir tarla dolusu patates var... Eğer öyleyse ne gerek var ithalata?

Ben anlatamadım galiba:) şimdi ortada bir kayıt var.. O kayıt mahkemeye sunulduğunda mahkeme bunun orijinal kayıt olup olmadığı ile ilgili bilirkişi yani uzman raporu istedi ve o uzman bunu inceleyip mahkemeye orijinal kayıttır veya değildir olarak bilgi verecek.. Fakat bu raporu çıkarması gereken bilirkişilere izin yok... Eksik mi anlattım acaba?

Şu anda yerimde olmak ister miydiniz bilemiyorum ama ben halimden pek memnunum, KK'ye mutfaktan müdahale ederim hep :)) hava sıcak, camlar açık, bir yandan cırcır böceklerinin sesi, öte yandan 2 farklı sokak düğününden müzikler, bir düğünde davul zurna Kürtçe şarkılar, diğerinde roman havaları, gözünü sevdiğim Türkiye'm, renklerine kurban olsunlar senin.

Pazar günü seçime gidiyoruz, hepimizin kafasında kime oy vereceği belli artık ama size şu an ülkemin çok renkli kültürüne kulak misafiri olduğum düğün şenliklerinin verdiği keyifle tavsiyem olsun, kime oy atarsanız atın, ister Müslüman olsun ister Ateist, ister Kürt olsun, ister Türk, ne olursa olsun herkesi kucaklayan herkese hoşgörüsü olan olsun.

Ülkem Cumhuriyet, demokrasi, hürriyet, hak, hukuk, adalet, laiklik, din ve vicdan özgürlüğünden şaşmasın inşaallah.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…