Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Zaten o melih denen pislik bizleri teror ve fetocu doye ilan etti pislikler o adama cok sey yazardim degmez dedim kim oluyorsa bence bunlar tayyip dusmani yoksa secim arafasi ortalik bu kadar kizdirilmaz

Retweeted BBC News Türkçe (@bbcturkce):

İsrail basınında Türkiye seçimleri - Haaretz yazarı: "Erdoğan İsrail'i suçluyor ama ikili ticari ilişkilere dokunmuyor. İsrail için en olumlu senaryo Erdoğan'ın seçimleri kazanması olabilir."

Bi köprüden geçenler ve geçmeyenler diye ayrıstırmadıgı kalmıstı onu da yaptı.

Bu milleti 2şerli gruplar olarak toplam kaç alt kümeye bölebilirimi deniyor galiba

E benim param yok ordan geçmiyorum da yolum düşmüyor ama verdiği geçiş garantisinden dolayı zaten olan da olmayan da geçen de geçmeyen de para vermiş oluyor kafa basmıyor zaar yoksa böyle bir mantık yok

Yapmayın noolur nerden nasıl takip ediyorsunuz gündemi....hangi seçimde Bahçeli %15 in uzerinde oy almiş...şimdi niye alsın...üstelik bahçeli kıraathane açacakmış diye İNCEyi eleştirecek kadar ............sifatı bulamadım valla siz arzu ettiğiniz gibi uygun bi sifatla tamamlayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…