Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Az önce 1 kg soğan, 1 ekmek ve 1 lt limonataya 12,5 tl verdim. Vah benim gariban asgari ücretlim diyorum başka bir şey demiyorum.

Ha bu arada savundukları şeyler " türban, yol, tüp kuyruğu yok artık, dış güçler, fırın, buzdolabından" öteye gidemeyen iktidar fanatiklerine karşı sabırla 1076 sayfa bir şeyler anlatmaya çalışan arkadaşlarımı da saygıyla ayakta alkışlıyorum :KK9:
Şimdi ben tesettürlü biri olarak diyorum ki onca köprü yol bize ne kazandırıyor taşları mı kemireceğiz satılmadık bir şey kalmamış ülkemde herşey dışardan hala patates soğan ithal edeceğiz diyor bu millet nasıl uyuyor ben anlamıyorum vallahi adamın konuşması var montaj diyor pkkyı indirdi dağdan davul zurna karşıladı sende alkış tuttun ama vatan haini fetöcü biz olduk .. fetönün kucağından kalkmayan sizdiniz biz ne ara hain olduk ya deliriyorum

Türkü vakti madem...
Buyurun o vakit... TRT ye bak sen :-)
Dikkat : videolar ağır ironi içerir...

Bu da yorumsuz...

Şimdi ben tesettürlü biri olarak diyorum ki onca köprü yol bize ne kazandırıyor taşları mı kemireceğiz satılmadık bir şey kalmamış ülkemde herşey dışardan hala patates soğan ithal edeceğiz diyor bu millet nasıl uyuyor ben anlamıyorum vallahi adamın konuşması var montaj diyor pkkyı indirdi dağdan davul zurna karşıladı sende alkış tuttun ama vatan haini fetöcü biz olduk .. fetönün kucağından kalkmayan sizdiniz biz ne ara hain olduk ya deliriyorum
Geçen gün temel karamollaoğluna oy verecek bir hanımın röportajını dinledim. Kendini o kadar güzel ifade etti ki çok hoşuma gitti. Kendisi gibi düşünmeyene hain demedi, gerçek siyasi faaliyetlerden bahsetti.

Keşke akp seçmeni de liderlerinin ağzıyla değil kendi fikirleriyle savunsalar oylarını.

Derdim insan ayırmak asla değil ama en tepedekinden en alttakine kadar çoğu aynı üslup. ( kendini düzgün ifade edebilenler alınmasın, onları tenzih ediyorum)

Takım tutar gibi siyasî parti tutulamaz. Anlatamadık bir türlü.

Geçen gün temel karamollaoğluna oy verecek bir hanımın röportajını dinledim. Kendini o kadar güzel ifade etti ki çok hoşuma gitti. Kendisi gibi düşünmeyene hain demedi, gerçek siyasi faaliyetlerden bahsetti.

Keşke akp seçmeni de liderlerinin ağzıyla değil kendi fikirleriyle savunsalar oylarını.

Derdim insan ayırmak asla değil ama en tepedekinden en alttakine kadar çoğu aynı üslup. ( kendini düzgün ifade edebilenler alınmasın, onları tenzih ediyorum)

Takım tutar gibi siyasî parti tutulamaz. Anlatamadık bir türlü.
Ben güzel uslupla kendini anlatan bi akp seçmeni görmedim henüz varsada saygı duyuyorum .. başka fikirde ve görüşte olan herkese plak gibi fetöcü ve vatan haini diyorlar çok sinir bozucu ..

Zekaya düşmanız.. hele mizah varsa içinde.
Gezi'deki pankartlar müthişti..
Annemle babam her akşam 4 gözle beklerdi beni çocuklar bugün neler yazmış diye...
İnternet kullanamıyorlar hala.. sonra günlerce gülerlerdi birbirlerine tekrar edip :)))

Bi köprüden geçenler ve geçmeyenler diye ayrıstırmadıgı kalmıstı onu da yaptı.

Bu milleti 2şerli gruplar olarak toplam kaç alt kümeye bölebilirimi deniyor galiba
Bi köprüden geçenler ve geçmeyenler diye ayrıstırmadıgı kalmıstı onu da yaptı.

Bu milleti 2şerli gruplar olarak toplam kaç alt kümeye bölebilirimi deniyor galiba
kendisini dinleyip vaktimi harcayıp sinirlerimi bozamam valla... bir kere tv de mitingini izledim hiçbir şey anlamadım ekrandan okuyup okuyup durdu . Halkı ötekeleştirmek,kendini büyük görmek nedir yaaaa

İslamiyeti biz yaydık söylemlerine kadar gider bu iş :KK53:
Ahhh ahhh adam islamı bile değiştiriyor kafasına göre günümüze göre uyarlıyor ama sözde müslümanlar bizi paralıyor biz ne yapalım şimdi anlat anlat anlamıyorlar kör ve sağır olmuşlar resmen .. vallahi ben gülüyorum artık o kadar komik ki sen ne dersen de aldığın cvplar belli .. "tüü vatan haini adam yol yaptı köprü yaptı önceden başörtünle gezemezdin hastanede kuyruk vardı fetöcü pislikler hahahah .. yahu hastanede yine sıra var sadece evde bekliyosun bi randevu alacağım 2 ay sonraya veriyor :)) ilaç alcam muayene ücretini eczane alıyor e sen yiyorsun ben yemiyorum :))

CFCA0B4A-699D-4A97-A87E-D80128AE4F6E.jpeg

X