Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
O zaman parasını bizden almasın !

Olmaz... Vereceksin... Sen vatan haini msin ? Açlıktan nefesi kokanlar bile köprü diye seviniyor, pazarlarda tezgah altlarından çürükleri toplayanlar bile seviniyor da sana noluyor..? Ey gidi benim güzel memleketim.. Gözünü kapat hep... Şşşşşşşşşşttt... Uyuyan güzellerim benim ...

Bunun Sırat köprüsü de var
İnanıyolarsa tabi

Istanbul un orta yerinde bir cami. Bir çalışanımızin yakını. Yalnız bırakmadık gittik. Halilar avluda. Cenaze namazı kılınacak yerde. Ve leş gibi kokuyor.
Tenteler çalışmıyor. Cenaze arabası cami kapısına yanaşamıyor.. insanlar acılı oturtacak bank yok..en büyük bütçe diyanet kurumun olduğu halde.. video yukleyemedim. Geç kaldığım için müdahale edemedim tabi. Burnumuzu tuta tuta kaldırdık cenazemizı.
İnsana saygı diyoruz yol diyorlar köprü diyorlar Müslüman başkan diyorlar..
Çok içim canıdı çok.. Herkes ayırımsız iyi bir vedayı hak eder..

Bu ne demek ya? Böyle bir şey olabilir mi? Hani camiye ayakkabılarla girdi diyenler...? Yalana çabuk kanarsınız... Buna ne diyeceksiniz. ?

Seçime iki kala sahte broşürlerle iyice bel altı oynamaya başlanıldığına göre...
Merak eden "Ankara sahte broşür" diye aratabilir.
Yolsuzluk delili yok. Sevişme rusvet pazarligi kaseti yok.
Diploma tamam. Askerden kaçmamış...
Eeee o yok bu yok.
Hal böyle olunca.. içki iciyalaaaa...şiir yaziyalaaa temmuzda Derimont giyolaa da tutmadı.. bir şey yapmak lazım.. en iyi bildikleri şeyi yapıyorlar işte..
Taksi ile geldim.. abi sakallı belli muhafazakar. Takkesi tespihi yanında.
Az çatayım şuna dedim..
Adam delirmiş... hayatımda ilk defa sol görüse oy vereceğim demesin mi ?
İbadetim tam. Umre tamam. Hacca yazıldım bekliyorum. Ama bunlara daha oy yok.
1 oy ince ye 1 oy hdp ye.. akşener baraji geçer nasılsa.. mecliste herkesin söz hakkı olsun ki meydan daralsın6dedi.
Dedi adam. Bizi ne hale getirdiler bacım.. boğazımıza kadar harama battık.. sustum kaldım yılların muhalifi olarak.
Olmaz olsunlar dedi... mecburen buraya takılacagim yine :))))

O ara sendeki şaşkınlığı görmek lazımdı.

O ara sendeki şaşkınlığı görmek lazımdı.
Var ya yıkıldım resmen.. hazır bilenmişim camideki vehamete.. dedim az bıdı bıdı yap rahatla... İlk lafım da hazırdı...
" siz değil misiniz ? " diye başlayacaktım oysa ki olmadı. Kısmet değilmiş ?

Adile Naşit'in hamam sahnesi konu olmuş galiba, BDV'de hararetli ve üslupsuz topikleri kapatırken ben de koyuyordum o videoyu, he bir de şiir mevzusu olmuş, zamanında ben de çok şiir yazdım, hala ara sıra nüktedan şiirler yazıyorum o yüzden şiir konusunun gündeme gelmesini amatörce şiir yazan biri olarak üstüme alındım, şiir yazanlar sapkın değildir.

Şiir sanattır, aynı heykel, resim, müzik, bale, tiyatro gibi, resim de yapıyor olabilirdi, belki nü bir kadın portresi çizmiş de olabilirdi ya da nü bir erkek heykeli.

Şiir sanattır, içinde kadın bacaklarından, göğüslerinden bahsetmek insanı sapık yapmaz, sanatın ayıbı olmaz, sanat içinde ayıp barındırmaz, o yüzden sanattır, yüzyıllardır en güzel eserlerini dünyaya miras bırakan sanatçıların en güzel resim ve heykelleri kadın ve erkek temalı eserleridir, yüzyıllardır ozanların en güzel şiirleri sevgiliye duydukları hasret temalıdır, zaman zaman hasret duydukları sevgilinin dudaklarından, göğüslerinden, kokularından bahsederler, bu bir sanattır, Karacaoğlan yazdığı şiirlerde aşkı anlatır, hasreti anlatır, duyduğu özlemi anlatır, Nazım Hikmet Hoş geldin kadınım benim hoş geldin yorulmuşsundur; nasıl etsemde yıkasam ayacıklarını derken kadının ayaklarına sapkınlık yapmamıştır, hasretini, aşkını, aşık olduğu kadına duyduğu özlemi anlatmıştır, o zaman kadın temalı bazı türküleri yazan veya söyleyen tüm ozan ve türkücüleri, hatta düğünlerde o türküler eşliğinde oynadığımız için bizi sapık ilan etmeleri lazımdı.

Şu türküleri bir dinleyin bence :))

Son düzenleme:
Az önce 1 kg soğan, 1 ekmek ve 1 lt limonataya 12,5 tl verdim. Vah benim gariban asgari ücretlim diyorum başka bir şey demiyorum.

Ha bu arada savundukları şeyler " türban, yol, tüp kuyruğu yok artık, dış güçler, fırın, buzdolabından" öteye gidemeyen iktidar fanatiklerine karşı sabırla 1076 sayfa bir şeyler anlatmaya çalışan arkadaşlarımı da saygıyla ayakta alkışlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…