Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Kaldı 2 gün :halay:

Hem pazar günü gelmesin istiyorum (tatilim bitcek diye )

Hemde gelsin istiyorum . (RTE’m tekrar kazansın diye ) :deli:

Screenshot_2018-06-22-10-01-45.png

15 temmuz gecesi . Balıkesirde deri montla kapalı bir alanda ıstaka ile tavla oynanyan muharrem ince:) bunu akpli arkadaşlardan önce koyayım dedim... Böyle yaparak acınası hale düştüler iyice... Camide traktör ve zeybekten sonra bu da olmadı kankiler... Bu arada herkeslere günaydın:)

Eki Görüntüle 2159759

15 temmuz gecesi . Balıkesirde deri montla kapalı bir alanda ıstaka ile tavla oynanyan muharrem ince:) bunu akpli arkadaşlardan önce koyayım dedim... Böyle yaparak acınası hale düştüler iyice... Camide traktör ve zeybekten sonra bu da olmadı kankiler... Bu arada herkeslere günaydın:)
Bu da mı gol değil beee :dondurma:

Biriniz bana bu videoyu açıklayabilirmi.
Kurnadan çirkef sıçramış ne demek..
Uyumam lazım iyi geceler..
Ben yükledim ben açıklayayım. Bu videoyu daha evvelki zamanlarda da bir çok kez ben veya baska arkadaş paylaştı.Amaciniz videodaki sozler değil güya benim hakaret ettiğim manasına getirip ban almam:) ancak herhangi bir alıntı söz konusu olmadığına göre ve kimseyi hedef almadığına göre emelinize ulasamayacaksınız cicim :-) Neden bu kadar rahatsız oldunuz ki benden .Sizinle aynı görüşte ,aynı bakış açısında olmak zorunda değilim.Bu video tamamen eğlenmek amaçlı kondu buraya.Hangi tarafta olduğunuza neden karar verdiniz ki.Belkide siz bize demisinizdir:KK53:

Eki Görüntüle 2159759

Günaydınlar,
15 temmuz'da kar yağmıştı unuttunmu ayol,kar kış kıyametti..
Atarsınfa bu kadarda atılmaz arkadaş yaa,

Ben yükledim ben açıklayayım. Bu videoyu daha evvelki zamanlarda da bir çok kez ben veya baska arkadaş paylaştı.Amaciniz videodaki sozler değil güya benim hakaret ettiğim manasına getirip ban almam:) ancak herhangi bir alıntı söz konusu olmadığına göre ve kimseyi hedef almadığına göre emelinize ulasamayacaksınız cicim :-) Neden bu kadar rahatsız oldunuz ki benden .Sizinle aynı görüşte ,aynı bakış açısında olmak zorunda değilim.Bu video tamamen eğlenmek amaçlı kondu buraya.Hangi tarafta olduğunuza neden karar verdiniz ki.Belkide siz bize demisinizdir:KK53:

Geyik yaparsın komedi anlamında video paylaşılır anlarım..
Burası siyaset yeri,hepimiz gerginiz patlamaya bakıyor herşey,durup duruken böyle bir paylaşım yaparsan helede içinde çirkef lafı geçiyorsa orada kim olursa olsun dur derim..
Aynı görüşte değiliz,olmak zorundada değiliz..
Bunun nesi eğlence sence söylermisin..
Benim emelime ulaşma gibi bir derdim yok önce bunu bil..
Birde saygısızca siz bize demişsinizdir diyede laf atma ortaya sakın..
Sen bana cicim diyecek kadar yaşın müsait değil...

Bence tatanka gooool :confused:ya aslında bu konuya deginmek istemiyodum, o şiirlerin gerçek olduğuna da .Ancak her arattığında şiirlerden heleki bir tanesi:ıslık:Ama herneyse siirini es gececegim.Ancak samimi soyluyorum keşke kaç yıldır KK yerine ince olaydı Erdoganın karşısında daha iyi bir muhalif olurdu.

Kaldı ki hamam sahnesini Mune Mune de tartışma hararetli olunca koyduğu oluyordu.

Si
Geyik yaparsın komedi anlamında video paylaşılır anlarım..
Burası siyaset yeri,hepimiz gerginiz patlamaya bakıyor herşey,durup duruken böyle bir paylaşım yaparsan helede içinde çirkef lafı geçiyorsa orada kim olursa olsun dur derim..
Aynı görüşte değiliz,olmak zorundada değiliz..
Bunun nesi eğlence sence söylermisin..
Benim emelime ulaşma gibi bir derdim yok önce bunu bil..
Birde saygısızca siz bize demişsinizdir diyede laf atma ortaya sakın..
Sen bana cicim diyecek kadar yaşın müsait değil...
Size herhangi bir hitap etme amacımda yok zaten.Sadece benim için "siz" siniz ve öyle kalacaksınız. Yeşilçam filmlerindeki gibi yapayim dedim ama olmadı tabi :KK51:Aslında aklımada geldi kesin cicim dedim diye kızar bu hanımefendi dedim dedigeme de geldim.Yani amacım saygısızlık degildi.Orada 4_5 kişiye cevap vermekle cirpinirken bir yandan da gülüyordum. Mune ablada güzel bir video paylaşımca paylaştım. Burası bence gayet hostuuur ,güzeldir :KK25:Ben gayet eğleniyorum. USulsüz yazanları görmüyorum alıntı olmazsa muhatap almiyorum:cool:

Eki Görüntüle 2159759

:KK48::KK48::KK48:

X