Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Hdp ile koalisyon tüh kaka ise, niye hdp var? Erdogan cumhurbaşkan. Herşey onun elinde. Hdp terörist ise, niye Demirtaş hakaretten hapiste ve terörden dolayi değil? Nasil oluyor da terörist bir parti seçimlere katilabiliyor, hatta oy alabiliyor?
Hani madem ülkenin bölünmesini istemiyorsun, bu bile sence sorun değil mi?

Erdoğanin, Apo'ya "sayin" demesi hata oliyor. Pkk ile davul zurna megri megri halay cekip ağlamasi hata oluyor. Onu geçtim Gülen ile yillardir arkadaşliği, ergenekon, balyoz hata oluyor. Kandirilmiş oluyor ve yinede Ince'ye güvenmiyorsun öyle mi?

Niyemiş? Demirtaşa ziyarete gitmiş. Eh Demirtaş niye seçimlere katilabiliyor onu niye araştirmiyorsun? Adam cumhurbaşkan adayi, tabiki ziyaret edilebilir.

Bu itirazlarin haziranda neredeydi? Erdogan hdp ile koalisyona girmek istiyordu. Hatta eyalet sistemi istiyordu ve bu vatan bölmek olmuyor mu zaten?

Yani şimdiki yazdiklarin hiç samimi gelmiyor. O kadar kötü şeyler yaşandi ki, üstünü hata diye kapatmak mümkün olmamali. O kadar hassas olsan şu an bile oy vermezsin. Ve eminim israil ile anlaşmalari bile "ülkenin bekasi/ekonomisi" için diyenler, yarin hdp ile koalisyon olduğunda "tekrar şans verelim, ülkenin istikrari için, analar ağlamasin" diyecek.

+10000

Bu insanlar Demirtaş'ın aday olabilir kağıdını Ysk başkanı,Erdoğan ve Süleyman Soylu'nun imzaladığını bilmiyorlar mı !
Bilmiyorlarmış demek

Bu insanlar Demirtaş'ın aday olabilir kağıdını Ysk başkanı,Erdoğan ve Süleyman Soylu'nun imzaladığını bilmiyorlar mı !
Bilmiyorlarmış demek

Umurlarinda değil ki. Yiyilen haklar, giden paralar umrunda değil. Bu soru burda kaç defa soruldu. Ya cevap verilmiyor, ya hata, işte 2013 öncesiydi diye geveleniliyor.

Adam 15 yil önce firin yoktu diyor. Kiraathane diyor ve millet halen oy vermek istiyor.

HEP ten başlayıp HDP ye kadar bi bakın isterseniz
Defalarca kapatılıp tutuklamaların olduğunu göreceksiniz
Dokunulmazlığın kaldırılma amacı zaten suçlarından tutuklanmaları...
Açık açık ypg ye sırtımızı dayadık söylemleri
Tetörist cenazelerinde en ön safta yer almaları
Bunlar zaten pkk ile olan bağların göstergesidir
Ne kadar kapatılırsa kapatılsın farklı isimlerle yine yine geliyorlar

Sadece merakımdan soruyorum o söylemi hatırlıyorum ve savunmuyorum da pkk yı ama onlarda hata yapmış olamaz mı? Şuan Demirtaş açık ve net pkk ile bir bağlantımız yok dedi.
Eğer bu olmaz diyorsanız, değişmemişlerdir diyorsanız akp nin, erdoğanın fetö olayında değiştiğini de savunmuyorsunuz demektir? İnsanların söylemlerinden çok icraatları önemlidir. Yapılan icraatlar olumsuz patlak verince hata demek ne kadar doğru?
Bu konuda düşüncenizi merak ettim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…