Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Kürtler cok dürüst ve samimi insanlardır zaten bemiin tanıdığım bir kürt yok ki kendini kürt diye tanıtan su bedler gibi olsun.

Kürdüz ama öncelikle insanız. Cebinde Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı taşıyan herkes Türk tür. Alt kimlik üst kimlik diye kimse kimseden kimlik falan dilenmedi. Atalarımız bizim kimliğimizi İstiklal Harbi ile hediye etmişlerdir.

Bunu herkesin dedesi 1920 de ve 1923 de TBMM de onaylamıştır. Türkiye Cumhuriyeti üniter bir cumhuriyet devletidir.

Paylaştığın kişi şunu yazmış:

SON SEÇİM BÜKÜCÜ

@TheLaikYobaz

Solcular için en uzun gün #21Haziran değil 24 Haziran olacak. Onlar için gün bitmek bilmeyecek. Recep Tayyip Erdoğan'ın Başkan olduğunu öğrendiklerinde daha da kötü olacaklar. Biz zafer nidaları atarken onlar kahrolacak :)

Biz size ne zaman kahrolacaksınız vs dedik. Herkes insan gibi yaşasın diye uğraşıyoruz burda. Nasıl insanları takip ediyosun sen

Ben görmedim bunu kendisini takip etmiyorum başka sayfada gördgüm caps. Ordan ekran fotosu alip düZenledim.Çok yanlış ve talihsiz bir yazı!

Ben görmedim bunu kendisini takip etmiyorum başka sayfada gördgüm caps. Ordan ekran fotosu alip düZenledim.Çok yanlış ve talihsiz bir yazı!
Anladım. O zaman twitterın kendisinde takılmanı tavsiye ederim. Orjinal haber ve bilgilere rahatlıkla ulaşırsın. Ben inan imamların sayfaları, başka inanış sayfaları, her parti sayfaları, yurtiçi yurtdışı basın sayfaları herşeye bakıyorum herkesten bişey öğrenirim vs diye. Hep aynı sayfalarda kalma gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…