Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Paylaştığın kişi şunu yazmış:

SON SEÇİM BÜKÜCÜ

@TheLaikYobaz

Solcular için en uzun gün #21Haziran değil 24 Haziran olacak. Onlar için gün bitmek bilmeyecek. Recep Tayyip Erdoğan'ın Başkan olduğunu öğrendiklerinde daha da kötü olacaklar. Biz zafer nidaları atarken onlar kahrolacak :)

Biz size ne zaman kahrolacaksınız vs dedik. Herkes insan gibi yaşasın diye uğraşıyoruz burda. Nasıl insanları takip ediyosun sen
Ya zaten amac kazanmak ulke nereye gitmis falan filan cok umurlarinda degil ki

9NEzd5.jpg

Benim dönem ile yakınsın evet o dönemde bizde gidiyorduk ancak 2000 doğumlular gidemedi malesef kayit yapamadık çocukları.Evde balkonda ben ogretiyordum .
Ben öncesinde sonrsı da devletin zorunlu olarak anlattığı din dersinde bile mezhebimi yaşayamadım, bize sizin ki gibi hiç anlatmadılar? Cem evini ibadetten saymadılar? 80 darbesi sonrası gözetlenildi gidenler?!!Ama öğrenmek isteyen öğrendi. Haksa herkese hak neden sadece sünni fıkıha göre anlatılıyor islam? Çünkü bu tarafa çalışıyor ve bu görüştekiminsanşarın oyu yeterli geliyor. Türkiyenin %60-65 i sünni diye neden bizi görmezden geliyorlar?
Devletin dinle işi olamaz, benim vergimi alıp benim inancım aleyhine konuşan imamlar eğitiliyor ve maaş veriliyorsa benimde burda konuşma ve hakkımı isteme HAKKIM olmalı değil mi?
Dünya da bir mağdur sizmiş gibi konuşuyorsunuz garipsiyorum. Elbette geçmişte yasakları savunmuyorum ama geçmişin sadece bir zamanını alıp sürekli kendini mağdur gösteren insanların samimiyetine inanmıyorum. Çünkü hak nedir bilen kişi ezilenin yanında hakkını yenilenin yanında olur.

Ben hayretle okuyorum artık buradaki yorumları

Doğru ya da değil. Belki de manipülasyon yapiliyor. Millet oyun olacağıni düşünüp evinde otursun diye moral bozmak için. Ne olursa olsun biz sandıklara sahip çıkmalıyız.
Aynen. Sandıklara sahip çıkmak zorundayız. Özellikle tatile gidip oy kullanmamazlık yapmasın kimse. Bu çok önemli

X