Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
parti baskani bile değil
yani umutsuz
Adolf Hitler de parti lideriydi.( Sadece ötnek vermek için bu lideri söylüyorum benzetme gibi bir amacım yok)Cumhurbaşkanı adayı olmak için herhangi bir partinin başkanı olmak gerekmez, adam olsun yeter! Adayları kıyaslarken bence vaatleri ve geçmişteki tavırlarını göz önüne almalıyız en doğru seçim o zaman yapılır.
Ülkem için en iyisi en hayırlısı olsun, gönlümden Muharrem İnce geçiyor ama ne olur bilinmez.

Of ben gerçekten bazı yorumlara üzülüyorum ,çünkü araştırmadan ,sorgulamadan yorum yapılıyor neden böyle yazıyorsun diye sordugmda cevap yok

Bunun Türkçesini anlat canım. Yoksa anlamayan çıkar. Bizi etkilemiyor ya!
Aldığımız dış borçların dolar üzerinden alındığını,
İthal ürünlerin dolar üzerinden alındığını,
Doğal olarak bu ürünlerin zamlandığını ve devletin borçları nedeniyle vergi harçlarda artış olduğunu, nakip para için bergi ve sgk yapılandırma affı başvurulduğunu, halkın özellikle esnafın işyeri vergisini zor ödediğinden bağkur primini ödeyemediğini bunun artık icraya intikal ettiğini anlat. Yerli esnafların bu nedenle kapandığını, yerlerine yerli suriyeliler tarafından vergisiz harçsız işyerleri açıldığını! Paramızın yerli esnafa değil ülkemizi yatırım alanı gören suriyelilere gittiğini anlat. Geçmişte ekonomiyi bertaraf eden kurnazların denize atacak artık yerli meyve sebzesi kalmadığını, buğdayı bile ithal ettiğimizi anlat. Şeker fabrikaların zarar ediyormuş da satılmış ama kime satıldığıjı anlat! Ve aldığınız öarket ürünlerinde şeker pancarı yerine ne koyduklarını ve bu koydukları maddenin şirketinin hangi ülke şirketi olduğunu anlat!! Anlatacak çok şey var ama anlarlar mı bilmem

Arkadaşım parantez aç, açıkla bence.

Of ben gerçekten bazı yorumlara üzülüyorum ,çünkü araştırmadan ,sorgulamadan yorum yapılıyor neden böyle yazıyorsun diye sordugmda cevap yok

Ben Mevcut Cumhurbaşkanının mitinglerinide diğer adaylarıda dinliyor,izliyorum. Haber bültenlerinde de çok seçmeli yaparım çünkü insanız. Bazen acaba diyorum hatalı mı düşünüyorum? Herkesi dinliyor analiz ediyor ve sonuca varıyorum. Bir insan olarak, vicdanı olan bir birey olarak böyle yapmam gerektiğini düşünüyprum. Burada bazı arkadaşlar birşey söylüyor bilmediğim ya da hatalı bildiğim birşey ise hemen araştıyorum. Herkes böyle olsa ne güzel olur Bir şeyi eleştirmek için eleştiri yapmak kadar bir şeyi bilmeden savunmakta kötüdür. Allah ülkemize zeval vermesin

Çok üzücü çokkk...
Bir ülke en kolay kendi içinden yıkılır.
Allah bir daha o günleri göstermesin bize.

Bak arkadaşım aşağı yukarı aynı yaşlardayız.Bunun sebebi ne hepimiz biliyoruz.Benim en yakın

arkadaşım biz tanıştığımızda türbanlıydı.20 küsur yıl önce.Benim için hiç önemi yoktu.Kardeşim

gibidir.Ama şu an kendim için bile aynı şeyi söyleyemiyorum.Çok üzgünüm ama elimde değil.

Bizi bu duruma kimler getirdi???? Bir atasözü vardır.

İmam os....sa cemaat s...r diye. İnsan ların kafasına vura vura ayırdılar.

Geçen gün Kızım Olmadan Asla filmine denk geldim. Yıllar önce seyretmiştim, unutmuşum.

Sizde bir kez daha seyredin arkadaşlar.Amerikada sevecen, eşine saygılı bir adamın İrana

gelince yavaş yavaş nasıl değiştiğini seyredin.Sürü psikolojisinin etkileri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…