Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
DgFlG0sXcAETx14.jpg

Yurt dışına eft yapacağım. Adam benden makul bir şekilde 20 euro işlem ücreti istiyor. Avrupa'da uygun bir akşam yemeği ücreti bu. Gel gör ki bu para benim için 100 tl demek. Yani bu parayla kendi ülkemde 3 gün yemek yerim ben.

Demek istediğim, bitirdiler bizi başgan.
Kendi elinle teslim etsen daha ucuza gelir :p

Onu bunu bırakında soğansız yimek olur mu:) eskiden soğan ekmek yesek doyardık derdi fakirler artık zengin ürünü oldu:KK43:

Yurt dışına eft yapacağım. Adam benden makul bir şekilde 20 euro işlem ücreti istiyor. Avrupa'da uygun bir akşam yemeği ücreti bu. Gel gör ki bu para benim için 100 tl demek. Yani bu parayla kendi ülkemde 3 gün yemek yerim ben.

Demek istediğim, bitirdiler bizi başgan.

3 gün zor be arkadaşım.

Geçen hafta oğlana pazardan şort aldım 25.-TL.çok rahatmış dedi.Bugün gideyim başka renginden

alayım dedim. ^30.-TL.E dedim geçen hafta 25 ti abla zam geldi ama ben o kadar da yapamadım.

25tl yken kazandığımı şimdi kazanamıyorum dedi.Sustum

3 gün zor be arkadaşım.

Geçen hafta oğlana pazardan şort aldım 25.-TL.çok rahatmış dedi.Bugün gideyim başka renginden

alayım dedim. ^30.-TL.E dedim geçen hafta 25 ti abla zam geldi ama ben o kadar da yapamadım.

25tl yken kazandığımı şimdi kazanamıyorum dedi.Sustum
Patates soğan yerim 100 tl'yle diyecektim ama onu da yiyemem, param yetmez :110:
Gerçekten ben de bugün pazar gezdim ve pazar fiyatları bile geçen haftaya göre artmış
Adamlar artışa mı yetişsin kar mı etmeye çalışsın

Bahçeli olayına el atın. Kafam karıştı, kıraathane yi Erdoğan açmayacak mı Bahçeli niye itiraz edip İnceye kızıyor..

X