Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Truman Show kullanıcı adıkı her gördüğümde hayatın da böyle olduğunu düşünüyorum. Garip bir düşünceye dalıyorum sonra. Çok derinlere dalınca içinden çıkamıyorum. Ama şimdi Orgnik Atatürkçü inaresini görünce de ülkemi düşünüp daha dertlendim, sayılacak kadar çünkü organikler
Sonuç olarak yine 24 Hazirana gidiyor aklım. Acaba bir son olur mu antiAtatürkçüler için

https://www.facebook.com/
Muhsin Yazıcıoğlu her şeyi söylemiş zaten.. Ama işte öldü... Yerine fetöcü dedikleri Desticiden medet umuyorlar ama Muhsin Yazıcıoğlunu çok sevenler asla oy yok diyorlar... Bilemem.. Öyle takılırken karşıma çıktı.. Ben de yorum alayım diye koydum..

Patates 4.99 huuu valla uzaktan bakıştık kendisiyle derin bir aşkla
Diyettenolduğuma memnun kaldım patates yasak

Bak isteyince iyi yönden bakılabiliniyor. Niye ülke politikasını, ekonomisini, eğitimini düşünerek kafam şişsin ki, bazıları böyle düşünerek hayatı toz pembe yaşıyor, bizim neyiniz eksik. Yoksa fazla mı!

Önceden kullanıcı adım başkaydı ama profil yazım da "Hayatım olmuş Truman Show" yazıyordu çünkü öyle hissediyordum. Çok da sevdiğim bir film. Küçüklüğümden beri hayatın belki de Truman Show gibi olduğu şüphesi vardı içimde filmi ilk izlediğimde bu paranoyamda yalnız olmadığımı anladım diye sevinmiştim kullanıcı ismimi değiştirip Truman Show yaptım sonra. İsim anam da @Bibibella dır

Atatürkçü değil Organik Atatürkçü yazdım çünkü bu ülkede o kadar çok şahit oldum ki Atatürk'ün değerlerini hiçe sayıp, ilke ve inkılapları umrunda olmayan fakat başı sıkışınca Atatürk ve Atatürkçülüğün arkasına sığınan ikiyüzlü insanlar. Onlar yapay, katkı maddeli resmen hormonlu oldukları için kayıtsız şartsız Atatürkçü olduğumu belirtmek için öyle yazdım. Umarım gizliden ya da açık açık Atatürk düşmanı kim varsa tez zamanda sonları gelir.

Diyet olmazsa ne olacak gene pattis alınacak,işin şakasıda cidden çok pahalı soğanda öyle..
Domates 5 teleydi..

Güzel bir filmdir. Arşivimizde bar arada izleriz ama ben izleyince dediğin gibi herşeyden şüphe etmeye başlıyorum. Desene Kullanıcı adın sana tam uymuş.
Haklısın bu ülkede gerçek savunucular, inanlar ile göstermelik olanlar var ki artık karıştı hepsi birbirine.
İnşallah bu ülkeyi hakkıyla yönetecek Atatürk ilke ve inkilaplarına sıkı sıkıya bağlı biri yönetir ve ülkede ki Atatürk düşmanlarının sonunu getirir.
Çok mu hayal bilmiyorum ama 24 haziran değişim rüzgari estirecek diye UMUT ediyorum

İnşallah dediğiniz gibi olur, tek umudumuz bu çünkü

Diyet olmazsa ne olacak gene pattis alınacak,işin şakasıda cidden çok pahalı soğanda öyle..
Domates 5 teleydi..
Maalesef canım. Eşim fasulyeyi çok sever ama fiyatı görüncr hep der o kadar da çok sevmiyorum diye. Bazen alıyorsun bazen alamıyorsun ama ben bu haldeyken hesap derdine düşmüşlen asgari ücret ile çalışan insanları düşünemiyorum. Allah yardımcımız olsun

Asgari ücretle çalışanların Allah yardımcısı olsun,helede 2-3 çocuğu olanların durumu daha zor..

Bahçeliyle ele ele dolaşıyorda bunumu almayacaklar partiye..

Ya abla orası öyle ama.. Şimdi ne bileyim.. İki gün sonra mhp ye seninle işim bitti hadi bakim der buna eminim de bu adam bunu yıllar önce söylemiş ve bu adam akp nim kadrosunda ve bakan....Mhp ye güle güle dicek zaten...

Evimde şu an 3 patates ve biraz da soğan var...Bu 3 patatesle perşembe gününe kadar idare etmeliyim... Çünkü perşembe pazar var... Marketler daha pahalı... Sebzenşn hele hele meyvenin yanına yaklaşılmıyor... Kiraz sorayım dedim arkadaş 15 tl dedi.. Vallahi dedim herhalde içindeki çekirdek altından...Bitsin bu çile de normale dönelim..... Sihirli değnek beklemiyoruz elbette...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…