Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Patates ve soğanın kg si %94 artmış...
evet canım demin dükkana bi hasta geldi diyo ki akşam markete bi gittik patates soğan kilo 6 7 lira üretim yok ithal ithal nolcak dolarda artınca hala şu adama oy veren savunan var ben dışardan alan değil ürettiren hükümet istiyorum

Sen yanlış yerdesin arkadaşım.Diploma değer vermek için değil. CB olmak için anayasanın gereği

olmadı mı CB olamazsın.

Eki Görüntüle 2158866

Bu mu resim???
E başta ben de aynı şeyi dedim.Erdoğan'ı istemeyen çok gerek yurtiçi ,gerek yurt dışı .Madem diploması yok ,seçimdi ,ittifaktı neden uğraşıyorlar ,neden ispat edemiyorlar o zaman ?Bahsettiğiniz gibi diploması olmayan CB görevi yapamaz,muhalefet bu fırsatı kaçırır mıydı?:ıslık:Ne yapar ne eder yalanını ortaya çıkarmaz mıydı?

Bahsettiğin fotoğraftaki Erdoğan değil,Rize il müftüsü,Erdoğanla olan askerlik fotosunu paylaşmış.Erdoğan olmadığı belli zaten ,yanındaki kişinin yanındaki,arasında 1 kişi var:KK66:
Googlede görsellere girersen çok var ,linkte de yedek subay olarak görev yaptığı yazıyor zaten
,yanlış kişiye bakma en baştaki:ıslık:
http://www.gazete2023.com/siyaset/erdogan-in-askerlik-fotografi-ortaya-cikti-h67999.html
http://www.haberaktuel.com/iste-tay...k-ve-askerlik-fotograflari--haberi-94587.html

Hep bi hafif hafif akp yi kayırma ''istediklerini alamadılar''.Emin ol oy oranları yeterli olsaydı

alırlardı.Bugün hdp yle kavgalı olmasa Demirtaş içerde olmazdı.Bu adamın kendini

kurtarmak için yapmayacağı yok.Dün gece akp liler Ataşehirde Kılıçdaroğlunun katılacağı program

öncesi olay çıkardı.Hep bi saldırı.Göz dağı.

Hüdapar’ın başkanı bir programda kendisi söyledi bunu. Benim cümlem değil yani. İki şey talep ettik ikisine de yanaşmadı Erdoğan dedi. Birincisi Kürtçe resmî dil olsun ikincisi de Anayasadan Türk milleti çıkarılsın istedik ama kabul etmedi dedi açık açık. Yani ben kimseyi aklamaya çalışmıyorum. Parti başkanının ağzından duyduklarımı yazıyorum.

Hüdapar’ın başkanı bir programda kendisi söyledi bunu. Benim cümlem değil yani. İki şey talep ettik ikisine de yanaşmadı Erdoğan dedi. Birincisi Kürtçe resmî dil olsun ikincisi de Anayasadan Türk milleti çıkarılsın istedik ama kabul etmedi dedi açık açık. Yani ben kimseyi aklamaya çalışmıyorum. Parti başkanının ağzından duyduklarımı yazıyorum.
Onlar olursa tayyipte nolcağını biliyo arada kafa çalışıyo demek ki :)

Bu adam bu ülke de bakan
Yaptığı açıklamayı okuyunca ben utandım
İlkokul çocuğu bile güler şu açıklamaya
Eki Görüntüle 2158876
ilginç bir açıklama olmuş :)) yalniz prof .Dr .Veysel Eroğlu su tasfiyesi konusunda uzmandır muhendisler onun kitaplarıyla yetişiyor üniversitede kitapları ders kitabı olarak okutulan su konusunda çok donanımlı bir insandır kendisi

Erdoğanın dava açmadığı tek iddia diplomanın sahteliği veya
olmadığıyla ilgili konuşanlara.. Mesela Yusuf Hallaçoğlu bunun ispatını yapmıştır.. Ysk ya başvurmuştur... Diplomanın sahteliği ile ilgili tüm belgeler ortada.. Tarihler, imzalar...

ilginç bir açıklama olmuş :)) yalniz prof .Dr .Veysel Eroğlu su tasfiyesi konusunda uzmandır muhendisler onun kitaplarıyla yetişiyor üniversitede kitapları ders kitabı olarak okutulan su konusunda çok donanımlı bir insandır kendisi
Evet İtü mezunuymuş kendisi
Ama donanımlı olması böyle bir açıklsma yapmasına engel olmamış demek ki :KK66:

Evet İtü mezunuymuş kendisi
Ama donanımlı olması böyle bir açıklsma yapmasına engel olmamış demek ki :KK66:
Su kimyasi üzerine çalışıyorum kitapları banada çok yardımcı olmuştu hala bazilari elimde var böyle işin mutfağından gelen bir insanın bakan olması güzel birşey bence bu açıklamasının sebebini bilemiyorum baraj yapımın da prosedür mu fazla demek istedi acaba:)

Reklam filmlerinde fabrikalarımız, global bir markamız, global bir başarımızı (bilim-sanat-spor-egitim vb lerin de) gören oldu mu? Köprü, yol, havaalanı, tünel, gökdelen sonra yine köprü, yine yol, yine gökdelen..

Zaten olsaydı dişimi kırardım,bunlar olan fabrikalara ek yapıp açıyorlar biz yaptık diyorlar sonra..

inşallah ablacım inşallah hangi partiliyse alsın valla farketmez hak yemesin kimse

Aynen her kimse alsın cezasını çeksin..

Birde utanmadan talep etmişler haa tühhh onlara..

E başta ben de aynı şeyi dedim.Erdoğan'ı istemeyen çok gerek yurtiçi ,gerek yurt dışı .Madem diploması yok ,seçimdi ,ittifaktı neden uğraşıyorlar ,neden ispat edemiyorlar o zaman ?Bahsettiğiniz gibi diploması olmayan CB görevi yapamaz,muhalefet bu fırsatı kaçırır mıydı?:ıslık:Ne yapar ne eder yalanını ortaya çıkarmaz mıydı?

Bahsettiğin fotoğraftaki Erdoğan değil,Rize il müftüsü,Erdoğanla olan askerlik fotosunu paylaşmış.Erdoğan olmadığı belli zaten ,yanındaki kişinin yanındaki,arasında 1 kişi var:KK66:
Googlede görsellere girersen çok var ,linkte de yedek subay olarak görev yaptığı yazıyor zaten
,yanlış kişiye bakma en baştaki:ıslık:
http://www.gazete2023.com/siyaset/erdogan-in-askerlik-fotografi-ortaya-cikti-h67999.html
http://www.haberaktuel.com/iste-tay...k-ve-askerlik-fotograflari--haberi-94587.html

Bak arkadaşım bu senin dediğin hukuk devletlerinde olur.İnsanlar boşuna yırtınmıyor adalet

yok diye.Dürüstçe söyle bu ülkede bir hakim çıkıp diyebilir mi diploması yok in aşağıya.

Muhalefet yırtınıyor zaten.Yalan ortada yaptırım uygulanamıyor.

Bu adam mahkemenin kararını tanımıyor.Aynı sarayın inşaatındaki gibi.

Patates 4.99 huuu valla uzaktan bakıştık kendisiyle derin bir aşkla :KK200::olamaz:
Pattiss yaza hazır :KK8:

images (12).jpeg

Bak arkadaşım bu senin dediğin hukuk devletlerinde olur.İnsanlar boşuna yırtınmıyor adalet

yok diye.Dürüstçe söyle bu ülkede bir hakim çıkıp diyebilir mi diploması yok in aşağıya.

Muhalefet yırtınıyor zaten.Yalan ortada yaptırım uygulanamıyor.

Bu adam mahkemenin kararını tanımıyor.Aynı sarayın inşaatındaki gibi.

Yürekli hakimmi kaldı artık,olanında ne olduğunu biliyoruz direk sürülme..

X